GMD 2 Mini Processing Ekranında Takılma Sorunu

Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben önce Discovery 2 Mini'ye uygun bir ROM attım. Sonra SD kartımdaki uygulamalarım yüklendi. Ben de hepsini tek tek silmek yerine fabrika ayarlarına döndürmeye çalıştım. Sonra telefonu yeniden başlattı. Ama aşağıda gördüğünüz resimde takıldı, hep "Processing" yazıyor. Telefonun bataryasını çıkarttım açtım direk o ekrandan başlıyor. Recovery ve Factory modada giremiyorum servise mi gitmeli yoksa bir çözümü var mı? Telefon şu anda kullanılamaz halde.
ROM'un yer aldığı konu:General Mobile Discovery 2 Mini Lollipop Rom
Bir de varsa telefonun orjinal ROM'unu nerden bulabilirim?

IMG_20150630_093038.jpg

Merhaba arkadaşlar. Ben önce Discovery 2 Mini'ye uygun bir ROM attım. Sonra SD kartımdaki uygulamalarım yüklendi. Ben de hepsini tek tek silmek yerine fabrika ayarlarına döndürmeye çalıştım. Sonra telefonu yeniden başlattı. Ama aşağıda gördüğünüz resimde takıldı, hep "Processing" yazıyor. Telefonun bataryasını çıkarttım açtım direk o ekrandan başlıyor. Recovery ve Factory modada giremiyorum servise mi gitmeli yoksa bir çözümü var mı? Telefon şu anda kullanılamaz halde.
ROM'un yer aldığı konu:General Mobile Discovery 2 Mini Lollipop Rom
Bir de varsa telefonun orjinal ROM'unu nerden bulabilirim?

Eki Görüntüle 82469
Benim cihazda aynı hatayı yaptı, nasıl düzelttiniz bilgi verebilir misiniz? Çok teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı