Çözüldü Gmod HogwartsRP girince hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, sorum başlıktaki gibidir. Tüm modlara sıkıntısız girebiliyorum fakat HogwartsRP moduna girince hep aynı hatayı veriyor. Sorunlar kısmında da luau hatası sebebi belirlenemedi diyor. Bu hatayı nasıl çözebilirim?

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm. İlk öncelikle sadece bekleyin. Ben hatayı verince direk menüye dönüp çıkıyordum. Harbi ki tek yapmam gereken beklemekmiş. Hata verdiğinde sadece bekleyin ve maksimum 5 dakika sonra servere giriyorsunuz açılıyor yani.
Merhaba arkadaşlar, sorum başlıktaki gibidir. Tüm modlara sıkıntısız girebiliyorum fakat HogwartsRP moduna girince hep aynı hatayı veriyor. Sorunlar kısmında da luau hatası sebebi belirlenemedi diyor. Bu hatayı nasıl çözebilirim?
Sonunda almışsın neyse...
GmodContent.com - Download CSS, HL2, L4D Garry's Mod Content Textures gir

Counter Strike: Source
Maps Content yazanı indir.​

inince yerel disk c > program dosyaları86 > steam > steamapps > common > GarrysMod > garrysmod > maps maps dosyasının içine at.

Sonunda almışsın neyse...
Sağ olsun bir arkadaş hediye etti :)
GmodContent.com - Download CSS, HL2, L4D Garry's Mod Content Textures gir

Counter Strike: Source​

Maps Content yazanı indir.​

inince yerel disk c > program dosyaları86 > steam > steamapps > common > GarrysMod > garrysmod > maps maps dosyasının içine at.
Hemen deniyorum :)
@Recep pekmeztaş hocam nasıl yapayım direk map klasörlerini değiştireyim mi yoksa map klasörünü map klasörünün içine mi atayım?

1632318308441.png

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı