Gnar vs Sett vs Ornn

jameshhetfield

Hectopat
Daha fazla  
Bu Hero'lardan birini açmayı düşünüyorum. Ama bir etkene göre: Hangisi takım savaşlarında diğerlerine göre daha etkilidir?

Üçü de çok etkili ancak Sett ve Gnar'da iyi posizyon yakalaman lazım, bu da biraz riskli. Ornn çok daha güvenilir bir tercih.

Bu Hero'lardan birini açmayı düşünüyorum. Ama bir etkene göre: Hangisi takım savaşlarında diğerlerine göre daha etkilidir?
Takım savaşlarında Ornn iyi atılmış bir ulti ile maçı tek başına taşıyabilir. Tabi oyun başında birazcık kasması lazım ki en güçlü karakterlerden biri olduğundan kasmak çocuk oyuncağı.

Ornn alacaksan Vayne banlamak zorundasın. Çünkü ne zaman karşı takım Ornn alsa ve direkt Vayne kilitliyorum.

Yapacak hiç bir şeyi yok. Minyonların arasına oturduğum an anca XP alırsın. Altın da vermem.

Ama Sett öyle değil. E ile adamı çeker, Q ile döver, W ile işi bitirirsin. Pastanın üstüne çilek olarak da tutuştur.

Gnar'ı gördüğümde de Vayne alıyorum. Yine pek bir şey yapamıyor.

Ornn alacaksan Vayne banlamak zorundasın. Çünkü ne zaman karşı takım Ornn alsa ve direkt Vayne kilitliyorum.

Yapacak hiç bir şeyi yok. Minyonların arasına oturduğum an anca XP alırsın. Altın da vermem.

Ama Sett öyle değil. E ile adamı çeker, Q ile döver, W ile işi bitirirsin. Pastanın üstüne çilek olarak da tutuştur.

Gnar'ı gördüğümde de Vayne alıyorum. Yine pek bir şey yapamıyor.
Hocam topta vayne oynamak ayıp değil mi? 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı