GNU/Linux masaüstü görünümleriniz

mehmet.bilen

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Selamlar;
Hepimiz GNU/Linux'u kullanışlı olduğu kadar görünümü özelleştirilebilir olduğu için de seviyoruz. Peki sizlerin masaüstü görünümü nasıldır? Mümkünse nasıl yaptığınızı yahut yapılışının olduğu bir kaynağı da paylaşın ki beğenen arkadaşlarımız yararlanabilsin. Hepinizden ricam üşenmeden bilgi paylaşın. 🙂
Örneğin burada Manjaro KDE Plasma ortamını Mac ortamına benzetmiş ve şahane bir iş ortaya çıkmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben o videoda ki ayarları kullanıyorum.
1594482793315.png

Selamlar;
Hepimiz GNU/Linux'u kullanışlı olduğu kadar görünümü özelleştirilebilir olduğu için de seviyoruz. Peki sizlerin masaüstü görünümü nasıldır? Mümkünse nasıl yaptığınızı yahut yapılışının olduğu bir kaynağı da paylaşın ki beğenen arkadaşlarımız yararlanabilsin. Hepinizden ricam üşenmeden bilgi paylaşın. 🙂
Örneğin burada Manjaro KDE Plasma ortamını Mac ortamına benzetmiş ve şahane bir iş ortaya çıkmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benimki Kubuntu. Ben nasıl yapacağım? Bu Linux'da yeniyim de.

Temayı değiştirme açısından sordum nasıl yapıcağız duvar kağıdı değiştirmeyi denedim ama olmadı mesela onu nasıl yapabilirim?

Geç yazmamın sebebi ban yedim.

Duvar kağıdını, masaüstündeyken sağ tıklayıp configure desktop ya da varsa Türkçesini seçerek değiştirebilirsiniz.

Tema için de beğendiğiniz videoya bakın. Orada anlatıyor genelde nasıl yapıldığı. Videoyu izledikten sonra yine yapamazsanız yazarsınız. Yaparsanız ekran görüntünüzü paylaşırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı