GO Cases güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben güvenli buluyorum sebebi ise onlar bizden daha fazla kazanıyor, peki nasıl kazanıyor?

Sana görevler veriyor mesela şu sitede anket yap diyor ve o siteye onların referansı ile gidiyorsunuz yaptığınız her anket için onlar 10 dolar alıyorsa size 50 cent veriyor basitçe mantık böyle.

Ben güvenli buluyorum sebebi ise onlar bizden daha fazla kazanıyor, peki nasıl kazanıyor?

Sana görevler veriyor mesela şu sitede anket yap diyor ve o siteye onların referansı ile gidiyorsunuz yaptığınız her anket için onlar 10 dolar alıyorsa size 50 cent veriyor basitçe mantık böyle.
Ben görev yapmadan kazanıyorum. Her gün girince bonus topluyorum. Peki bu yöntemde adamların kazancı ne?

Ben görev yapmadan kazanıyorum. Her gün girince bonus topluyorum. Peki bu yöntemde adamların kazancı ne?

Uygulama içerisinde reklam var ise sizin üzerinizden yine kazanç sağlıyorlar. Eğer yok ise zaten gerek yok çünkü bir sürü kullanıcıdan çok büyük paralar kazanıyorlar yani sana ayda 2-3 dolarlık item vermek onları batırmaz.

Benim garibime giden Papara, BTC gibi uygulamaların da anlaşmalı olması. Prima ne alaka mesela?

Benim garibime giden Papara, BTC gibi uygulamaların da anlaşmalı olması. Prima ne alaka mesela?

Benim düşüncem bu anlaşmalara direkt olarak GO cases gibi uygulamalar başvuruyor ve bu başvurularla prima gibi şirketlerin içerisindeki alt personeller ilgileniyor olabilir.
Reklam yok.

Aynen.
Attığım görsele bakınız.
30 saniyelik reklam olmasına gerek yok ordaki görevleri görmen bile bir reklam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    39 KB · Görüntüleme: 85
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı