God of War 1-2 oynanmadan 3 oynanır mı?

Bence oynamak zorunda değilsin bende sadece 3.oyunu oynadım ve gayet iyi anladım oynamadan önce hikaye videolarını izleyebilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 ve 2. oyunun hikayesi çok güzeldir. Hatta hikayesel açıdan 2. oyun bence daha iyi diyebilirim. 1. ve 2. oyunun hikayesini izleyip, dinlerseniz hiçbir şey kaybetmezsiniz. Aksine gayet zevk alarak izler ve dinlersiniz.

1 ve 2'nin hikayesini bilmeden 3'e dalarsanız hikayeyi anlamamış olursunuz ve Kratos'un yaptığı şeylere anlam yükleyemezsiniz.
Linçleneceğim ama 1 ve 2 şu an oynamak için uygun mekaniklere sahip değil, kanser edebilir. Hikayesini okuyun derim.
GoW 1-2-3 aynı mekanikleri içeriyor gibi bir şey hocam. Aralarında tek farklı olanı son çıkan GoW oyunu. GoW 3'ün 1 ve 2'den farkı bence sadece grafik o kadar.

Birkaç ay geçmiş ama şunu yazmak zorunda hissettim kendimi, god of war 1 izlenebilir ama God of war 2 bence rüya gibi bir oyundur. 3 den önce kesinlikle oynanmalı. Zaten 3 de onun kaldığı yerden devam ediyor. Benim içimde 2 nin yeri hep ayrıdır :)

Birkaç ay geçmiş ama şunu yazmak zorunda hissettim kendimi, God of War 1 izlenebilir ama God of War 2 bence rüya gibi bir oyundur. 3'den önce kesinlikle oynanmalı. Zaten 3 de onun kaldığı yerden devam ediyor. Benim içimde 2'nin yeri hep ayrıdır :)

Kurgusu çok iyi hocam.

Kurgusu çok iyi hocam.
Aynen öyle bir oyunun verdiği hisler daha önemli benim gözümde. 3. oyun yalnızca düşmanları kesmek gibi olmuş hikaye arkaya atılmış sanki. Ayrıca silahlar da 2. oyunda daha zevkli geldi bana. Keşke yapımcı değişmeseymiş. Son çıkan oyun ile 2 en güzelleri bence çünkü yapımcı Cory Barlog :)

Aynen öyle bir oyunun verdiği hisler daha önemli benim gözümde. 3. oyun yalnızca düşmanları kesmek gibi olmuş hikaye arkaya atılmış sanki. Ayrıca silahlar da 2. oyunda daha zevkli geldi bana. Keşke yapımcı değişmeşey miş. Son çıkan oyun ile 2 en güzelleri bence çünkü yapımcı cory barlog :)

3'te zaten hikaye sonlandığı için öyle olması lazım.

3'te zaten hikaye sonlandığı için öyle olması lazım.
Aslında evet ama yapımcı değişmese daha iyi olurdu bence çünkü oyunun ana menüsünde oyunun hazırlık aşaması bonus videosunda yeni gelen yapımcı çok tecrübeli olmadığını söylüyordu, ekipten çok şey öğrendim diyordu sanırım. Bu bir etken en basitinden. Ayrıca benim dışımda çoğu insan diyor hikaye önceki oyunlara göre yabana atılmış diye. Ayrıca düşman çeşitliliği ilk 2 oyuna göre azdı gözlemlememe göre. Ve treasures bölümündeki etkinlikler de bir amaç için yapılmıyordu. 2 deki gibi Bonus play yok ki bence bu zevke zevk katan bir olay.

Yeni konular

Geri
Yukarı