God of War 1, 2 ve 3 Nasıl Oynanır?

Baturs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Masasında
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, indirime girince son God of War oyununu aldım. Şu an oynamaya devam etmekteyim ve oyunu çok beğendim, oyunda geçmiş oyunlara atıflar da var. Ben de diğer oynuları oynamak istiyorum ama bir türlü bulamadım. Oynamanın bir yolu yok mu?

1 Ve 2 oyun için PCSX2 emulatörü(BIOS indirmeyi unutma ve oyun isolarını internetten bulabilirsin)
3 Oyun ise RPCS3 emulatörü fakat ben bu emulatörü RX 5600 XT ekran kartında bile oynayamadım fakat PS4 için God of War 3 Remastered var ona bakabilirsin.
Nedir bu BİOS ve İSO dosyaları. Yani ne olduklarını biliyorum ama bunlar ile ne yapacağım, nerden indireceğim ?

Nedir bu BIOS ve ISO dosyaları. Yani ne olduklarını biliyorum ama bunlar ile ne yapacağım, nereden indireceğim?

Google'da pcsx2 rehberi diye aratırsanız programın stabilize olması için ayarları, joystick ayarları ve BIOS ile ilgili aklına takılan soruları bulabilirsin.

ISO dosyası ise PS2(Tek ps2 de geçerli değil) oyunlarının dosya uzantısı. ISO ile bittiği için böyle dedim. Örneğin siz God of War 1 indirecekseniz onu ISO formatın da indireceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı