God of War 1, 2 ve 3 Nasıl Oynanır?

Baturs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Masasında
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, indirime girince son God of War oyununu aldım. Şu an oynamaya devam etmekteyim ve oyunu çok beğendim, oyunda geçmiş oyunlara atıflar da var. Ben de diğer oynuları oynamak istiyorum ama bir türlü bulamadım. Oynamanın bir yolu yok mu?

Şey. E ile başlayan ve mülatörle biten bir nimet vardı. Ama korsan sayıldığından kullanılması aslında yasal değildi. Ama belki küçücük ve minicik bir istisna yapıp kullanabilirsiniz. Şaka bir yana. Bulunduğu platformları satın almaktan başka bir çareniz yok başta verdiğim tüyor dışında. Emülatör olarak da. Bilmiyorum. Onu da internetten bakabilrisiniz.

Şey. E ile başlayan ve mülatörle biten bir nimet vardı. Ama korsan sayıldığından kullanılması aslında yasal değildi. Ama belki küçücük ve minicik bir istisna yapıp kullanabilirsiniz. Şaka bir yana. Bulunduğu platformları satın almaktan başka bir çareniz yok başta verdiğim tüyor dışında. Emülatör olarak da. Bilmiyorum. Onu da internetten bakabilrisiniz.
Alıyım almasına da oyun yok ki. Neyse malum işe başvurucam.

Emülatör sayesinde şu an burada paylaşamayiz YouTube'dan bakabilirsin.

Merhabalar, indirime girince son God of War oyununu aldım. Şu an oynamaya devam etmekteyim ve oyunu çok beğendim, oyunda geçmiş oyunlara atıflar da var. Ben de diğer oynuları oynamak istiyorum ama bir türlü bulamadım. Oynamanın bir yolu yok mu?

Alıyım almasına da oyun yok ki. Neyse malum işe başvurucam.

Hocam boş verin o konsolları. Kurun bir emulatör. Zaten en son PS3'ye çıkmıştı bir oyunu (2018 versiyonu hariç) ki o oyunların da boyutu çok yüksek olmuyor. Ha bu arada oyannışlar farklı. 2018 God of War Last of Us tazındayken öncekiler hack n slash mesela.

1 Ve 2 oyun için PCSX2 emulatörü(BIOS indirmeyi unutma ve oyun isolarını internetten bulabilirsin)
3 Oyun ise RPCS3 emulatörü fakat ben bu emulatörü RX 5600 XT ekran kartında bile oynayamadım fakat PS4 için God of War 3 Remastered var ona bakabilirsin.

Geri
Yukarı