God of War: 172₺ | Voidu Büyük İndirimleri #FLASHSALE30

Herhangi bir şey söylemem doğru olmaz, büyük oyunlardaki indirimin sona ermesine üç gün var bitmeden hemen önce getirirler mi bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• aaaaaa.png
    aaaaaa.png
    86,8 KB · Görüntüleme: 59
Bug olmuş galiba, destekle görüşün.
Mail attım, siteden,

"Az önce sizden bir talep aldık, ancak acentelerimiz şu anda mesai saatleri dışında. Endişelenmeyin, biletiniz/sorununuz geri döner dönmez çözülecektir."

şöyle bir cevap geldi. Yarına dönüş yaparlar diye umut ediyorum.

Mail attım, siteden,

"Az önce sizden bir talep aldık, ancak acentelerimiz şu anda mesai saatleri dışında. Endişelenmeyin, biletiniz/sorununuz geri döner dönmez çözülecektir."

şöyle bir cevap geldi. Yarına dönüş yaparlar diye umut ediyorum.
Dönüş yaparlar umarım fakat zannetmiyorum, bende Spider-Man satın aldım fakat 2 gündür ne key geldi ne de attığım 2 maile cevap verdiler. Trustpilot'ta inceleme bıraktım, ona da cevap vermediler. Parayı rehin tutuyorlar resmen, sitede iade talebi vs. de yok.

Mail attım, siteden,

Şöyle bir cevap geldi. Yarına dönüş yaparlar diye umut ediyorum.

Birçok kişi aldı dert, sıkıntı etmeyin sorunsuz key verirler veremeseler bile parasını iade ederler. Ben aldım Steam'e yükledim üstüne oynadım bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı