God of War: 172₺ | Voidu Büyük İndirimleri #FLASHSALE30

Dönüş yaparlar umarım fakat zannetmiyorum, bende Spider-Man satın aldım fakat 2 gündür ne key geldi ne de attığım 2 maile cevap verdiler. Trustpilot'ta inceleme bıraktım, ona da cevap vermediler. Parayı rehin tutuyorlar resmen, sitede iade talebi vs. de yok.
Kötü oldu. Umarım ikimiz için de iyisi olur. En kötü paramızı geri versinler yahu 😇
Lakin çok haklısınız iade talebi vs. hiçbir seçenek yok. Korkarım bu işlem sitedeki ilk ve son alışverişim olacak.

Birçok kişi aldı dert, sıkıntı etmeyin sorunsuz key verirler veremeseler bile parasını iade ederler. Ben aldım Steam'e yükledim üstüne oynadım bile.
Umarım haklı çıkarsınız. Burada ve başka platformlarda sitenin güvenirliğine dair çok övüldü bu site bu sebeple aldım ama şu an pekte umutlu değilim. Beklemekten başka çare yok.
Teşekkür ederim.

Geldi mi dostum?
Ne yazık ki gelmedi hocam ikinci kez e-posta attım sunucu otomatik e-posta gönderdi bana, karşımda bir şahıs yok gibi. Yarında cevap vermezler ise ben de Trustpilot'a yazmayı düşünüyorum. bakalım neler olacak.

Bazı oyunlarda stok sorunu var arkadaşlar. Satıcılar da dağıtıcılardan key bekliyor.
Umarım dediğiniz gibi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı