God of War (2018) çok sıkıcı

TLOU almadı kardeşim iyi misin sen? İnternete 2013 GOTY yazıp ilk çıkan ismi söyleme bana. Git GOTY ödül videosunu izle, ya da biraz araştırma yap. GTA V aldı o ödülü. Çoğu yer bazı şeyleri yanlış gösteriyor. Örneğin Vikipedi 2020 GOTY hades aldı diyor ama TLOU 2 aldı. Senle muhatap olmaya meraklı değilim. İşlerin sonunun nereye geldiğini gördük en son. Tartışmayalım bencede.
Vikipediden bakmıyorum. Yabancı kaynaklardan bakıyorum. Muhatap olan sensin ben değilim. Ayrıca işleri o seviyeye getiren de sendin az saygılı olsaydın öyle olmazdı. GTA 5 almadı o ödülü. Yazma artık bana.

9 senedir aralıksız deli gibi satan bir oyun Game of the year ödülüne layık görülmemişse bu vizyonu açık şekilde ortaya koyuyor. Vizyon 0. Hikaye konusuna bakılıyorsa eğer o zaman God of War'un hiç şansı yok RDR 2'nin yanında.
Ben mi anlatamıyorum siz mi anlamak istemiyorsunuz anlamadım benim muhattabım 2018 GOTY değil şuan, 2013 için görüşümü belirttim. İnsanların bu gereksiz fanboylukları beni benden alıyor tamam Rockstar babanızın firması.

Ben mi anlatamıyorum siz mi anlamak istemiyorsunuz anlamadım benim muhattabım 2018 GOTY değil şuan, 2013 için görüşümü belirttim. İnsanların bu gereksiz fanboylukları beni benden alıyor tamam Rockstar babanızın firması.
Sen de beni anlamıyorsun. Dur daha kolay anlayabileceğin şekilde yazıyım.

Sen : 2013 yılında ödül hikayesi iyi olduğu için TLOU'ya gitti

Ben : Madem hikayeye göre veriliyor neden 2018 de GoW'a gitti?

Olay 2018 GOTY değil zaten yine 2013 ve GOTY kriterleri.

Ben mi anlatamıyorum siz mi anlamak istemiyorsunuz anlamadım benim muhattabım 2018 GOTY değil şu an, 2013 için görüşümü belirttim. İnsanların bu gereksiz fanboylukları beni benden alıyor tamam Rockstar babanızın firması.

Bırak hocam bırak, uğraşma. Sen kendi görüşünü belirttin diye oyundan anlamayan zevksiz insan bellerler seni. Ben hem RDR hem GoW oynadım, TLOU serisini de bitirdim. 2013 de GTA V hak etti bence GOTY, fakat 2018'de GoW hak etti RDR falan hak etmiyordu. Alamadı da zaten. Bunların kini bu yüzden GoW'a 2018 de aldı ya GOTY'i RDR 2'yi mağlup edip. Zorlarına gidiyor işte boş ver. Ayrıca iki oyunu da oynadım, hem GoW hem RDR. Sırf şu "oyunu düzgün oynadın mı" diyen tipler içinde şuraya SS bırakıyorum. Bununla uğraştığım için cidden utanıyorum. Yukarıda da çektiğim saat görünüyor başkasından almış falan diye de laf etmeyin.

...jpg

Ayrıca RDR 2'yi kuponla Epic'den tekrar alıp tekrar oynadım. Fakat yarıda saldım ikinci kez bitirmeye dayanamadım sıkıcı geldi. RDR 2 severim ama GoW 2018'den iyi olduğu falan yok bence. GoW>RDR 2 yeterince kanıtladı kendini zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı