God of War (2018) çok sıkıcı

Dostlar, God of War 2018 PC versiyonu çıktığından beri oynuyorum. Ortalama 6-7 saat civarı oynadım. Fakat oyun çok sıkıcı olmaya başladı. Hikaye ilerlemiyor gibi. Şu an bulunduğum bölüm kara sisin içinden geçtikten sonra dağın kalbinde bulunduğumuz bölüm. Oyunu silmeyi düşünüyorum. Sizce devam etmeli miyim? Ne zamandan sonra hikaye açılmaya başlıyor? 300 TL verdim boşa gitmesini istemiyorum. Önceki oyunlarda sürekli hikayenin içindeydik. Sürekli boss savaşları vardı hikaye hızlı ilerliyordu ve çok zevk almıştım fakat bunda onu göremiyorum.

Mimir ile gezmeye başlayacaksın oyun orada başlıyor.

Dostlar, God of War 2018 PC versiyonu çıktığından beri oynuyorum. Ortalama 6-7 saat civarı oynadım. Fakat oyun çok sıkıcı olmaya başladı. Hikaye ilerlemiyor gibi. Şu an bulunduğum bölüm kara sisin içinden geçtikten sonra dağın kalbinde bulunduğumuz bölüm. Oyunu silmeyi düşünüyorum. Sizce devam etmeli miyim? Ne zamandan sonra hikaye açılmaya başlıyor? 300 TL verdim boşa gitmesini istemiyorum. Önceki oyunlarda sürekli hikayenin içindeydik. Sürekli boss savaşları vardı hikaye hızlı ilerliyordu ve çok zevk almıştım fakat bunda onu göremiyorum.
Katılıyorum.

Bence oyunda buna sebep olan şey bulmaca olayları ve belli bir çizgiden ilerlemeyişimiz. Mesela call of duty serilerinde bir hikaye vardır ve onun üzerinden ilerler pata küte düşman öldürür oyunu Bir solukta bitiririz, kısadır falan filandır orası ayrı konu ama bana o hikayenin tadını verir. Aynı şey resident evildede var mesela, kendimi ne güzel korkmaya adapte etmişim ortamı kurmuşum o korku ortamının içinde tak diye saçma sapan bir bulmaca onu çözmeye uğraşırken oyunun tüm korkunç havasından kopuyor sonrada sıkılıyorum.

Oyun ilerledikçe açılıyor. Karakteri geliştirip yeni kombolar açıldıkça daha fazla zevk alacaksınız.

PS4'de platin alarak bitirmiştim.

Oyunu neredeyse 4 kere bitirdim ve orası EN NEFRET ETTİĞİM EN SIKICI YER ama sadece 1 2 saatlik yer için 30 saatlik oyunu bırakmak saçma
Zevkli hocam fakat hikaye beklentimi karşılamıyor sadece karımızın küllerini dağdan dökmek olmamalı amaç.
Bi arkadaşımda böyle söyleyip oyunu bırakmıştı şuan en sevdiği oyunlardan

Yeni konular

Geri
Yukarı