God of War (2018) çok sıkıcı

Zevkli hocam fakat hikaye beklentimi karşılamıyor sadece karımızın küllerini dağdan dökmek olmamalı amaç.

Mühim olan hikaye değil aslında onun işleniş biçimi, Bir nevi sinema deneyimi ile verilmiş bir sanat eseri gibi. Elbette herkese hitap etmez. Ancak RDR2 veya Witcher 3 gibi yapımları sevdiysen kesinlikle bunu da seversin. Ağırbaşlı bir ilerleyişi var ancak aksiyonuda gayet iyi.

Dostlar, God of War 2018 PC versiyonu çıktığından beri oynuyorum. Ortalama 6-7 saat civarı oynadım. Fakat oyun çok sıkıcı olmaya başladı. Hikaye ilerlemiyor gibi. Şu an bulunduğum bölüm kara sisin içinden geçtikten sonra dağın kalbinde bulunduğumuz bölüm. Oyunu silmeyi düşünüyorum. Sizce devam etmeli miyim? Ne zamandan sonra hikaye açılmaya başlıyor? 300 TL verdim boşa gitmesini istemiyorum. Önceki oyunlarda sürekli hikayenin içindeydik. Sürekli boss savaşları vardı hikaye hızlı ilerliyordu ve çok zevk almıştım fakat bunda onu göremiyorum.
Taş gibi oyun bence oyna bırakırsan pişman olursun zaten oyun 15 saatten sonra açılmaya başliyo her sahnesi aksiyon olcak diye birşey yok elbette ki durdugu ve yavaşladığı yerler olacak bence oyna

Chains of Olympus(2008) dan itibaren tüm seriyi oynadım. Eski zevki alamadım ve sıkıcı geldi. Ama daha önce hiç gow oynamamış olsaydım o zaman kesinlikle çok beğenirdim. Birde her oyunda direkt olarak kullandığımız chaos blade'i başlarda görmeyince daha çok sinirim bozuldu. Bu balta ne ya thor muyuz biz diye. Bi süre sonra geliyoda, olmasa direk oyunu silmiştim.

Eski God of War oyunlarını oynamamıştım imkanım olmadığı için. Bu oynadığım ilk God of War oyunu, galiba ilk olduğu için gram sıkılmadan oynuyorum. Bence biraz daha dayanırsanız ilerideki olaylar saracaktır diye düşünüyorum.

Dostlar, God of War 2018 PC versiyonu çıktığından beri oynuyorum. Ortalama 6-7 saat civarı oynadım. Fakat oyun çok sıkıcı olmaya başladı. Hikaye ilerlemiyor gibi. Şu an bulunduğum bölüm kara sisin içinden geçtikten sonra dağın kalbinde bulunduğumuz bölüm. Oyunu silmeyi düşünüyorum. Sizce devam etmeli miyim? Ne zamandan sonra hikaye açılmaya başlıyor? 300 TL verdim boşa gitmesini istemiyorum. Önceki oyunlarda sürekli hikayenin içindeydik. Sürekli boss savaşları vardı hikaye hızlı ilerliyordu ve çok zevk almıştım fakat bunda onu göremiyorum.
İşte 300tl'ye Elden Ring yerine GoW alırsanız böyle olur. Sonuna kadar FromSoftware!

Bu oyuna çok sıkıcı denir mi çarpılırsın gelmiş geçmiş 10 yılın en iyi oyunu. 4 kez bitirdinim şimdide meteden izliyorum çok keyifli

Hocam puzzleler çok bayıyor sıkılmamın asıl sebebi bu.
Hocam sıkılmanızın sebebi işte tam olarak bu dediğiniz olay. Siz 6-7 saatte daha black breath i yeni geçmişsiniz. Ben oyunun 4.5uncu saatlerinde dağın tepesine çoktan çıkmıştım ve mimir ile karşılaşmıştım(daha sizin oraya varmanıza rahat 45 dk-1 saat var). Bu arada ben oynarken her şeyi lootlayan ve her yere bakan birisiyim ve ona rağmen oyunun 4-5. saatinde dağın tepesine çıkmıştım. sanırım siz nereye gideceğinizi veya bölümleri nasıl geçeceğinizi bulamamışsınız ve bu da doğal olarak sizi baymış. Şuanlık yavaş ilerleseniz bile bir süre sonra mekaniklerin ve puzzleların nasıl çalıştığını anlayıp bölümleri daha hızlı geçersiniz merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı