God of War (2018) çok sıkıcı

@Hikmet Benol sen oyunu oynadın mı peki?
Ben sadece okumuştum ve orada balta odaklıydı. Ayrıca birkaç saat oynamıştım. Tamamını oynamadığım için yanlış bilgilendirmeye sebebiyet oldum. Farkındayım.

Bir saniye o bulanık(spoilerli) yazıdakine katılmıyorum. Kan çıkar. 😅 Kaos bıçakları >

Aynısını “The Witcher 3” için söylediğim de bir anama küfür yemediğim kalmıştı. Witcher taparlar ve Sony Fanboy tayfa aynı kafadan. Adamlar herkesin her oyunu sevemeyeceğini idrak edemeyecek düzeyde. Bu, neden et sevmiyorsun diye bir vejeteryan, vegana dayak atmak gibi bir şey.

Dostlar, God of War 2018 PC versiyonu çıktığından beri oynuyorum. Ortalama 6-7 saat civarı oynadım. Fakat oyun çok sıkıcı olmaya başladı. Hikaye ilerlemiyor gibi. Şu an bulunduğum bölüm kara sisin içinden geçtikten sonra dağın kalbinde bulunduğumuz bölüm. Oyunu silmeyi düşünüyorum. Sizce devam etmeli miyim? Ne zamandan sonra hikaye açılmaya başlıyor? 300 TL verdim boşa gitmesini istemiyorum. Önceki oyunlarda sürekli hikayenin içindeydik. Sürekli boss savaşları vardı hikaye hızlı ilerliyordu ve çok zevk almıştım fakat bunda onu göremiyorum.

Normalde hikaye oyunlarını 1 saatten fazla oynayamayan biriyim ama GoW'u PS4'den oynamıştım ve çok zevk almıştım, zevkler ve renkler tartışılamaz.

Dostlar, God of War 2018 PC versiyonu çıktığından beri oynuyorum. Ortalama 6-7 saat civarı oynadım. Fakat oyun çok sıkıcı olmaya başladı. Hikaye ilerlemiyor gibi. Şu an bulunduğum bölüm kara sisin içinden geçtikten sonra dağın kalbinde bulunduğumuz bölüm. Oyunu silmeyi düşünüyorum. Sizce devam etmeli miyim? Ne zamandan sonra hikaye açılmaya başlıyor? 300 TL verdim boşa gitmesini istemiyorum. Önceki oyunlarda sürekli hikayenin içindeydik. Sürekli boss savaşları vardı hikaye hızlı ilerliyordu ve çok zevk almıştım fakat bunda onu göremiyorum.

Haşa deyin yoksa cehennemde yanarsınız(!)
Çok iyi bir oyun yoksa ign neden 10 versin ki.
Ayrıca oynanması farzdır.

Oyunun asıl problemi düşünmeden çok rahat düşmanları kesebiliyor olman. Sekirodan sonra combatı çok sıkıcı gelmişti bana da. Ayrıca düşman tasarımlarına dikkatli bakarsanız sanki net olmadığıni blurlu gözüktüğünü görürsünüz.Aynı şey çizim mesafesindede geçerli. Bazı arkadaşlar çok meraklı abartmaya. 10/7 lik bir oyun daha fazlası değil.

Ben bu yüzden gidip korsan indirdim iyi ki de korsan indirmişim yoksa 330 lira çöp olacaktı. Oyun güzel ama bir ruhsuzluk var. Zorla 3-4 saat oynamama rağmen hiç içine çekemedi. İade etmeyi deneyebilirsin ufak bir ihtimalde olsa kabul edilebilir.

Geri
Yukarı