God of War 2018 gelmiş geçmiş en iyi oyundur!

Eğer 2018'in en iyi oyunu GoW dersen belki kabul edilebilir ama gelmiş geçmiş en iyi oyun dersen o biraz sıkar. Bence en iyi yerine en sevdiğim ya da en beğendiğim gibi bir ifade kullanman daha doğru olur.

Tamam güzel oyun da fazla abartılmadı mı sanki?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnsanların çoğunun beğendiği oyunlara birisi sevmediğini vs. belirtince kızgın veya hahaha atan arkadaşlar ne için atıyor acaba?

Ben bir bilgisayar oyuncusuyum. Her zaman da öyleydim o yüzden şu zamana kadar hep PC oyunları oynamıştım ta ki bu sene Sony God of War 2018'i PC için çıkarana kadar. Ve size şöyle söyleyeyim oyun dünyasındaki birçok mükemmel oyunu oynadım (GTA 5, Witcher 3, RDR2..) Hiçbir oyun bana göre God of War ile kıyaslanamaz. 2018 Game of the year ödülünü GoW aldığında demiştim ki nasıl olur da RDR2'ye vermezler bu ödülü kesinlikle ondan iyi oyun çıkamaz o sene demiştim ve bu sene GoW oynadıktan sonra dedim ki eğer 2018 Game of the year ödülünü RDR2 alsaydı kesinlikle çok üzülürdüm. Çünkü şu an bana göre GoW'un üzerine hiçbir oyun yok ne RDR2 ne Witcher 3 ne GTA5.

Not: God of War'ı oynamayanlar oynamadan önce iskandinav mitolojisi okuyup öyle oynamalarını tavsiye ederim. Ben oynamadan önce bilgim vardı mitolojiyle alakalı ve oyunu oynarken gerçek mitolojiyle alakalı şeyler olduğunda çok daha bir heyecanlanmıştım. Oyunun beni en çok heyecanlandıran yeri ise oyunun sonunda Atreus'un gerçekte aslında kim olduğunu öğrendiğimizde oldu (kim olduğunu söylemiyorum oyunu bitiren anladı. Bu sene GoW ragnarok geliyor ve mükemmel bir oyun olacağı kesin çünkü adamlar GoW 2018'i yaparken aynı zamanda GoW Ragnarok'un senaryosunu da yazmış. Bunu GoW 2018'i dikkatli bir şekilde oynayan anlar zaten.

GoW 1 2 3 zaten mükemmeldi GoW 2018 bende ayrı bir yer oluşturdu şimdiye dek gördüğüm en iyi oyundur GoW 2018 > all benim için GoW ragnarök'u heyecanla bekliyorum.

İnsanların kendi görüşleri ne zaman size batmaya başladı tam olarak? En iyi oyun diye bir şey yoktur. Ama kişiye göre en iyi oyun diye bir şey vardır. Bir kişi bir oyunu diğer oyundan fazla sevebilir arkadaşlar yaşınız kaç sizin? Bu bir oyun haberiniz olsun. Annanızın babanızın namasunu savunur gibi savunmanıza gerek yok. Milletin kişisel görüşlerine sallamayın. Bencede GoW 2018 GOTY hak etti. Ama bir başkasına göre hak etmemiş olabilir, o bir başka kişiye bir şey diyemezsiniz. Bunlar kişisel görüşler, birisi çıkıp da şu oyun bence en iyi oyun derse kimse ona laf atamaz bu kendi görüşü. O kişi bunu dedi diye en iyi oyun olarak tarihe adını yazdırmıyor komiksiniz gülerek okudum yanıtlarınızı. Ha genel olarak "en iyi oyun!" derse sizin görüşlerinize hakaret etmiş olur, laf atarsınız. Ama bu arkadaşta kendi görüşü olduğunu belirtmiş.

Hiçbir oyun bana göre God of War ile kıyaslanamaz.

Aksini iddia eden Kratosdur.
Aksini iddia ediyorum Kratos değilim. kişiden kişiye oyun zevki değişir. Kimine göre en iyi oyundur ama bana göre aşırı saçma bir oyun, kendinden birkaç yüz kat bosslara bir baltayla saldıran ve öldüren bir karakter bana çok saçma geliyor. Bir boss 100 metre diğer boss 1000 metre, 10 katı ama zorluk aynı oranda artmıyor (boyut arttıkça zorluk boyuttan daha fazla artmalı) Bence balon.

Benim anlamadığım mesele aksiyon mekanikleri dışında çok sığ bir oyun olan gow'u herkesin bu kadar abartması. Rdr2 ,Zelda btw gibi oyunların yanına bile koymak aşırı saçma geliyor bana. Bu serinin hayranı olsamda.

Yeni konular

Geri
Yukarı