God of War 2018 gelmiş geçmiş en iyi oyundur!

GTA serisinin yaptığı başarıyı kimse ulaşamaz.

Herkes Amerikan filmlerine ozenmiyor ki bu dunyada. Bir oyunu iyi yapan şey lore bence, derinlik, seni ne kadar icine cektigi. Kimse kusura bakmasin ama Divinity Original Sin varken bir insan GTA 5 dunyanin en iyi oyunudur diyorsa mental olarak olgunlasmamistir bence.

Herkes Amerikan filmlerine ozenmiyor ki bu dunyada. Bir oyunu iyi yapan şey lore bence, derinlik, seni ne kadar icine cektigi. Kimse kusura bakmasin ama Divinity Original Sin varken bir insan GTA 5 dunyanin en iyi oyunudur diyorsa mental olarak olgunlasmamistir bence.
Gta 5 hikayesi iyi değil ki, seri diyorum seri! Ayrıca pazarlama da önemli, insanlar sadece hikayeye bakmıyor.

Mesela San andreas insanların ilgisini çekiyordu, vice citynin başarısını çok yüksek seviyeye çıkarttı, gta 4 ise çok iyi hikayeli oyun.

Aynı zamanda "gelmiş geçmiş en kaliteli forum Technopat'tir" diye takılan arkadaşlara gösterilmesi gereken konulardan birine aday bu. Evet kardeş dünya tarihinin de en iyi oyunudur God of War.

Ben bir bilgisayar oyuncusuyum. Her zaman da öyleydim o yüzden şu zamana kadar hep PC oyunları oynamıştım ta ki bu sene Sony God of War 2018'i PC için çıkarana kadar. Ve size şöyle söyleyeyim oyun dünyasındaki birçok mükemmel oyunu oynadım (GTA 5, Witcher 3, RDR2..) Hiçbir oyun bana göre God of War ile kıyaslanamaz. 2018 Game of the year ödülünü GoW aldığında demiştim ki nasıl olur da RDR2'ye vermezler bu ödülü kesinlikle ondan iyi oyun çıkamaz o sene demiştim ve bu sene GoW oynadıktan sonra dedim ki eğer 2018 Game of the year ödülünü RDR2 alsaydı kesinlikle çok üzülürdüm. Çünkü şu an bana göre GoW'un üzerine hiçbir oyun yok ne RDR2 ne Witcher 3 ne GTA5.

Not: God of War'ı oynamayanlar oynamadan önce iskandinav mitolojisi okuyup öyle oynamalarını tavsiye ederim. Ben oynamadan önce bilgim vardı mitolojiyle alakalı ve oyunu oynarken gerçek mitolojiyle alakalı şeyler olduğunda çok daha bir heyecanlanmıştım. Oyunun beni en çok heyecanlandıran yeri ise oyunun sonunda Atreus'un gerçekte aslında kim olduğunu öğrendiğimizde oldu (kim olduğunu söylemiyorum oyunu bitiren anladı. Bu sene GoW ragnarok geliyor ve mükemmel bir oyun olacağı kesin çünkü adamlar GoW 2018'i yaparken aynı zamanda GoW Ragnarok'un senaryosunu da yazmış. Bunu GoW 2018'i dikkatli bir şekilde oynayan anlar zaten.
Bence uncharted the last of us serisi gibi bir çok oyun varken yanına yaklaşamaz bence.

@443652 Zevk meselesi ve ben de oyundan fazlasıyla zevk aldım, bundan sana ne? Git saçma sözleri kendine sakla.

@Kratos34 Hiç bilmiyorum hocam onu. Dediğim gibi, bu kavramlara çok yabancıydım ama içine girmeyi düşünmüyorum değil.

@443652 Zevk meselesi ve ben de oyundan fazlasıyla zevk aldım, bundan sana ne? Git saçma sözleri kendine sakla.

@Kratos34 Hiç bilmiyorum hocam onu. Dediğim gibi, bu kavramlara çok yabancıydım ama içine girmeyi düşünmüyorum değil.
İlla kavga mı etmen lazım? Hayatında 3 oyun oynamışsan bu benim sorunum değil.

Bana görede gelmiş geçmiş en iyi oyun detroit be come human dır. Zevkler ve renkler tartısılamaz

Yeni konular

Geri
Yukarı