God of War 2018 gelmiş geçmiş en iyi oyundur!

Eski gowlar çok daha iyi ve epicdi bence. Aksiyon bir an olsun durmuyordu. İnanılmaz deneyimlerdi özellikle gow 2 ve ghost of Sparta. Eskileri bence bir oynayın galiba yeni PS oyunları oynamaya başlamışsınız daha ilk oyundan gelmiş geçmiş en iyi oyun diyorsunuz. Görmemişlik yapıyorsunuz. Bir de çok ağır gow fanboyu olsam da red dead redemption 2 gibi bir normal dışı bir oyun varken gow a hiç söz düşmez abartmayın.
Ben oynadım. Son oyunu, eski oyunlardan çok çok güzel. Bir tek 3'ü oynayamadım.

Herkes ilk sırasına RDR, Withcer falan koyuyor da, kimse;
- Darksiders, Elder Scroll, Dark Souls, BioShock, Assasin's Creed, Zelda, Batman Arkham, CoD, Uncharted gibi serilerden bahsetmiyor :D.

Ben oynadım. Son oyunu, eski oyunlardan çok çok güzel. Bir tek 3'ü oynayamadım.

Herkes ilk sırasına RDR, Withcer falan koyuyor da, kimse;
- Darksiders, Elder Scroll, Dark Souls, BioShock, Assasin's Creed, Zelda, Batman Arkham gibi serilerden bahsetmiyor :D.
Zevkler ve renkler tartışılmaz. Siz yeni oyunu çok sevmişsiniz anlaşılan. Tabi bende çok sevdim de kesinlikle bir rdr2 değil gözümde. Teknik olarak da öyle. Last of us 1 den de çok daha fazla etkilenmiştim. Gow aksiyon mekanikleri çok iyi olan bir Sony oyunu olmaktan öte değil. Çok fazla abartılıyor. Hikayesi ve işlenişi vasat bir oyun. Kratos u kontrol etmeyi sevmesem ve mitolojiye ilgi duymasam çekilmezdi o aksiyon mekaniklerine rağmen.

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Siz yeni oyunu çok sevmişsiniz anlaşılan. Tabi bende çok sevdim de kesinlikle bir rdr2 değil gözümde. Teknik olarak da öyle. Last of us 1 den de çok daha fazla etkilenmiştim. Gow aksiyon mekanikleri çok iyi olan bir Sony oyunu olmaktan öte değil. Çok fazla abartılıyor. Hikayesi ve işlenişi vasat bir oyun. Kratos u kontrol etmeyi sevmesem ve mitolojiye ilgi duymasam çekilmezdi o aksiyon mekaniklerine rağmen.
Hacı Rockstar hep aynı mekanikte oyunları ısıtıyor ve önünüze atıyor ama siz daha iyi bilirsiniz :D.

Hacı Rockstar hep aynı mekanikte oyunları ısıtıyor ve önünüze atıyor ama siz
Daha ne dediğimi anlamamış gelip realistik derecede detaylı bir oyunu bir ubisoft oyunundan bahseder gibi söylemişsin. Komik ve üzücü. Ki ben bütün gow oyunlarını çıktıkları zaman zevkle oynayan ve yenisini heycanla bekleyen birisiyim. Ama rdr 2 ile aynı sıklet bir oyun değil .

Hacı Rockstar hep aynı mekanikte oyunları ısıtıyor ve önünüze atıyor ama siz daha iyi bilirsiniz :D.
Açıkçası fantasik dünya, fantastik yaratıklar, büyüler vb. varken eski yıllarda geçen ve mekaniği aşırı hantal olan RDR2'yi tercih etmem. Severim, sayarım fakat aksini iddia eden zevksizdir.

Bir ps oyunu pcye çıktı hepiniz oyun gurmesi oldunuz. Daha ne dediğimi anlamamış gelip realistik derecede detaylı bir oyunu bir ubisoft oyunundan bahseder gibi söylemişsin. Komik ve üzücü. Ki ben bütün gow oyunlarını çıktıkları zaman zevkle oynayan ve yenisini heycanla bekleyen birisiyim. Ama rdr 2 ile aynı sıklet bir oyun değil . Bir ps oyunu pcye çıktı herkes gowcu oldu bize laf sokuyorlar. Şuan bile pcden gowu zevkle oynarken sonradan fanboylar yüzünden midem bulanıyor artık oyundan.
Yok ben GOW'u önceden de severdim;

RDR 2, GTA mekaniklerinden ve ağır olmasından ötürü sevdiğim bir oyun değil. Eğlenmiyorum yani. Güzel de bulmuyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı