God of War 3 nasıl bilgisayardan oynanır?

@Silinen üye

Emulatörü buradan indirebilirsiniz:RPCS3 Sony PlayStation 3 Emulator
ROM'uda: Download God of War III - PS3 ISO/ROM - Playstation 3 Download buradan indirebilirsiniz (eur'u seçin)
Çok kolay bir işlem dikkatle okusanız yeter.
İlk emulatörü kurun.
Sonra ROM'u indirin.
Sonra emulatörü açıp, "open file" ya da "open room" ibaresi olacaktır üsteki seçeneklerde (azıcık İngilizce ile anlarsınız zaten)
Oyunun ROM'unu seçtikten sonra oyun otomarik açılır ya da videodaki gibi ekrana kısayol düşer.
Gene de video atam (İngilizce ama adam çok iyi anlatmış)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de FPS değerli bana absürt gelmedi ama gene de siz grafikleri en düzgün şekilde ayarlayın. Videoda anlatıyor adam ayarlamaları.

Merhaba. Uzun bir süre sonra cevap veriyor olacağım umarım görürsünüz. Attığınız ROM linkine giriş yaptım fakat eur seçeneği yok hangisini indirmem gerekir?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    30,2 KB · Görüntüleme: 81
USA sürümü olması sıkıntı yaratmaz, gene oyun İngilizce oluyor.
2.0 encryption sürümünü indirebilirsiniz.

Bahsettiğiniz sürümü indirdim. ISO dosyasını bir klasöre çıkarttım. RPCS3 üzerinden add Games'e basıp klasörü seçtim fakat oyunu eklemedim. Araştırdım fakat herkes klasörü seçtiğinde oyunu ekliyor bende olmadı.

USA sürümü olması sıkıntı yaratmaz, gene oyun İngilizce oluyor.
2.0 encryption sürümünü indirebilirsiniz.

Oyunu yükleyebildim fakat bu sefer de "booting failed: Additional content not be installed." hatası veriyor.

Son düzenleme:
Bahsettiğiniz sürümü indirdim. ISO dosyasını bir klasöre çıkarttım. RPCS3 üzerinden add Games'e basıp klasörü seçtim fakat oyunu eklemedim. Araştırdım fakat herkes klasörü seçtiğinde oyunu ekliyor bende olmadı.

Oyunu yükleyebildim fakat bu sefer de "booting failed: Additional content not be installed." hatası veriyor.
Oyunu "Dump" denen bir kavram ile bir işleme sokmanız gerekiyor, hatayı araştırdığımda böyle bir sonuç sundular.
İnternette bir sürü kaynak mevcut, çok Komplike bir işlem değil.
PlayStation 3 Dumping Guide diye kaynak çıkarabilirsiniz, ben çoğu emulator işlemini bilsemde Ps3 emulator işlerine hiç girişmediğimi belirtmek isterim.

Bu arada geç yazma sebebim ise formu bırakmam, hiçbir türlü bildirim filan gelmiyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı