God of War 4'ü PC için indirmek

Maalesef yapabileceğin hiçbir şey yok. Ben de Half-Life Alyx oynamak için çıldırıyorum ama maalesef VR Headset olmadan oynanmıyor, çok elinden gelebilecek bir şey yok bu konuda.

Millet yırtınıyor 3000 serisi kart almak için 2 asgari maaş bizde 20.000 TL hak mı bu?

Tamam kanka siliyorum zaten moralim düştü kız da aldattı GoW'da yok hayatın anlamı yok Allah çarpsın bir yerde bileklerimi keseceğim.
Boşver hayat GoW'suz da olur, bu arada üstteki yazdığım şey biraz kaba gibi gözüküyor ama kaba olmak istemedim, istersen sana güzel PC oyunları öneririz.

@Alaxel aynen Sony zaten fakir ülkelere yardım etmek için kurulmuş bir hayır firmasıydı. Hepimize 100 TL'den PS5, 5 TL'den oyun satmalılardı.
abartma ben Sony sitem etmiyorum onu da yanlış anlamışsın yardımda istemiyorum
Boşver hayat GoW'suz da olur, bu arada üstteki yazdığım şey biraz kaba gibi gözüküyor ama kaba olmak istemedim, istersen sana güzel PC oyunları öneririz.
küfür değil daha çok sitem gibi düşün PC oyunu benim zevkime göre öneremezsin ya oynamışımdır yada zevkime uymuyordur

Yakın dövüş çok güzel animasyonlu bir oyun arıyorsan hikayesi de çok güzel aşırı ucuz ve hatta 2-3 kere indirime girmiş For Honor'ı bir dene istersen. God of War'un yerini tutar mı sanmam. Ama elinde sonunda God of War daha fazla kitle için zaten bilgisayarlara çıkar sen dert etme, Detroit-Beyond:TwoSould ve Heavy Rain nasıl geldiyse God of War da gelir elbet.

küfür değil daha çok sitem gibi düşün PC oyunu benim zevkime göre öneremezsin ya oynamışımdır yada zevkime uymuyordur
İlla senin zevkine uygun bir PC oyunu vardır, mesela favori oyununu ve favori oyun türünü söyle ona göre öneri yaparım. Mesela benim favori türüm JRPG, en sevdiğim PC oyunu da Persona 4 Golden.

Yakın dövüş çok güzel animasyonlu bir oyun arıyorsan hikayesi de çok güzel aşırı ucuz ve hatta 2-3 kere indirime girmiş For Honor'ı bir dene istersen. God of War'un yerini tutar mı sanmam. Ama elinde sonunda God of War daha fazla kitle için zaten bilgisayarlara çıkar sen dert etme, Detroit-beyond: Twosould ve Heavy Rain nasıl geldiyse God of War da gelir elbet.

Canım arkadaşım yardım etmek istediğini anlıyorum ve minnettarım gerçekten her iyi niyetli öneri için ama ben Epic fantezi seven adamım.
- Kralkatilli güncesi, centilmen piç, hırsızlar cumhuriyeti, overlord, got okuyan
- Witcher 3, Dark Souls 3 gibi fantastik seven biriyim

For Honor baktım benlik değil.

@Alaxel hayat GoW'dan mı ibaret güzel bir sistemin var istediğin oyunu oynarsın rahatça. Bende de PS yok ne yapayım. Git Immortals Fenyx Rising oyna o da güzel, ben bayağı beğendim.
oyun , kitap ve novel gibi araçlar sayesinde gerçek dünyadan kısada olsa uzaklaşıyorum bunlar benim için önemli sırf ben değil benim gibi milyonlar var bir kitabı bekleyen bir oyunu para veren

İlla senin zevkine uygun bir PC oyunu vardır, mesela favori oyununu ve favori oyun türünü söyle ona göre öneri yaparım. Mesela benim favori türüm jrpg, en sevdiğim PC oyunu da persona 4 golden.

Favori oyun türüm yok benim için oyunun türünden daha önemlisi işlenişi beni içine çekmesi lazım oyunun favori oyunum Witcher 3 ve Sherlock Holmes devil's daughter.

Geri
Yukarı