Çözüldü God of War Alfheim bölümü nasıl geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Hani şu 3 tane boru patlattıgımız bölüm arı kovanlı 2. Boru'da takıldım geçemiyorum.

Dosya Ekleri

• ScreenShot-2022-1-24_19-36-29.png
    ScreenShot-2022-1-24_19-36-29.png
    3,9 MB · Görüntüleme: 295
Hani şu 3 tane boru patlattıgımız bölüm arı kovanlı 2. Boru'da takıldım geçemiyorum.
Bir yerde 6-8 tane o patlatılan şeyden olan yer sanırım burası. Ezbere hatırlamamakla beraber mesela 3 tanesini patlatmak için en arkaya geç bi anda patlasın. Onlar patladıktan sonra ana kalp gibi şeyin üzerindekini patlatmak için de ana kalbin hizasında en arkaya geçip fırlatarak kalan 3 tanesini patlatmaalısın en son da ana kalp diye tabir ettiğim yerdekini çarpacak ve kırılacaklar.

Sag arkadan atınca 3 tanesi sol taraftan atında diger 3 tanesi patlıyor hocam 3 der 3 der patlatman lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O şeyden birkaç tanesini birden vurman gerekiyor ya da tekrar bağlanmadan.

Vuramıyorum ki sırf şu sebebten dolayı oyunu sileceğim sinirden. Teamwiwer bile verebilirim birilerinin PC'me baglanması adına.
Bir yerde 6-8 tane o patlatılan şeyden olan yer sanırım burası. Ezbere hatırlamamakla beraber mesela 3 tanesini patlatmak için en arkaya geç bir anda patlasın. Onlar patladıktan sonra ana kalp gibi şeyin üzerindekini patlatmak için de ana kalbin hizasında en arkaya geçip fırlatarak kalan 3 tanesini patlatmaalısın en son da ana kalp diye tabir ettiğim yerdekini çarpacak ve kırılacaklar.

Beynim yandı 😄
Bir yerde 6-8 tane o patlatılan şeyden olan yer sanırım burası. Ezbere hatırlamamakla beraber mesela 3 tanesini patlatmak için en arkaya geç bir anda patlasın. Onlar patladıktan sonra ana kalp gibi şeyin üzerindekini patlatmak için de ana kalbin hizasında en arkaya geçip fırlatarak kalan 3 tanesini patlatmaalısın en son da ana kalp diye tabir ettiğim yerdekini çarpacak ve kırılacaklar.

Beynim yandı 😄

Vuramıyorum ki sırf şu sebebten dolayı oyunu sileceğim sinirden. Teamwiwer bile verebilirim birilerinin PC'me baglanması adına.

Beynim yandı 😄

Beynim yandı 😄
Hocam burası başka türlü anlatılmaz emin ol. 2 kere geçtim o yüzden tam ezberleyemedim ama sen şunu anla en sondaki balta batırarak kestiğimizdekini patlatmak için onun hizasına geçiceksin fırlatarak en arkadan onunla beraber 3-4 ünü kaç tane varsa domino taşı gibi parçalanıcak.

Beynim yandı 😄

Beynim yandı 😄
Üstteki arkadaşın videosunu izlersen geçeceksin.

Hocam burası başka türlü anlatılmaz emin ol. 2 kere geçtim o yüzden tam ezberleyemedim ama sen şunu anla en sondaki balta batırarak kestiğimizdekini patlatmak için onun hizasına geçiceksin fırlatarak en arkadan onunla beraber 3-4'ünü kaç tane varsa domino taşı gibi parçalanıcak.

Üstteki arkadaşın videosunu izlersen geçeceksin.

Ben o videoyu 5 gündür seyrediyorum yok yapamıyorum yani. Burası mı?

Dosya Ekleri

• ScreenShot-2022-1-24_20-21-4.png
    ScreenShot-2022-1-24_20-21-4.png
    3,9 MB · Görüntüleme: 235

Dosya Ekleri

• ScreenShot-2022-1-24_20-36-21.png
    ScreenShot-2022-1-24_20-36-21.png
    3,3 MB · Görüntüleme: 219

Geri
Yukarı