God of War alınır mı?

@Scaryo hocam kaldı ki taş çatlasın 40 saat sürecek oyuna 250 lira bayılmak fazla bence. 10 liraya çektim çevrimdışı hesap, sorunsuz oynatıyor şu anlık. Abim de oynuyor, abim oyunu bitirdi. Ben de bitirmek üzereyim, 10 liraya değdi 😁

@Scaryo hocam kaldı ki taş çatlasın 40 saat sürecek oyuna 250 lira bayılmak fazla bence. 10 liraya çektim çevrimdışı hesap, sorunsuz oynatıyor şu anlık. Abim de oynuyor, abim oyunu bitirdi. Ben de bitirmek üzereyim, 10 liraya değdi 😁

Yani oyunların size yaşattığı duyguya bağlı bazı oyunlar vardır ki parası zerre umurunda olmaz sadece elinin altında olsun ve açıp az da olsa o duyguları yeniden hissetmek istersin oyun süresi ve para mevzusuna girersen zaten o işin içinden çıkamazsın Far Cry ve AC serisi dünyanın en iyi serisi olurdu muhtemelen 50 saat aynı şeyleri yap dur... Nasıl olsa parasını karşılıyor gibisinden.

@ableben hocam bir de sorun yasarsin falan demislerdi. 10 gun oldu yaklasik olarak, bir sorun yasamadim sükür.

60-70 saat size eğlence ve zevk sunacak bir oyunun günümüz ekonomik koşullarında 250 lira etmesi aşırı fazla, absürt bir şey değil ya bence. Burada eğlence ve zevk derken içerikten bahsetmiyorum, bir Ubisoft oyunun içeriği de bu kadar sürüyor fakat bu içerik zevk vermiyor, God of War veriyor. Bir buçuk saat film izlemek için 80-90 lira verdiğimiz bir döneme geldik.

@nih hocam haklisin. Kesinlikle de korsani desteklemiyorum, yazimdan o anlam cikmasin. Yillardir orijinal oyun aliyorum, Steam'de 230'a yakin oyunum ve bir diger platformlarda da o kadar oyunum var. Su saatten sonra 100 lirayi geckin oyunlara pek para vermek istemiyorum acikcasi.

@ableben hocam bir de sorun yasarsin falan demislerdi. 10 gun oldu yaklasik olarak, bir sorun yasamadim sükür.

Güvenilir yerlerden almak önemli. Online oyunlar zaten alınmaz bence benim 2 kere hesabımın şifresi değişti. Sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Offline oyunlar sorun yaşatmaz.

60-70 saat size eğlence ve zevk sunacak bir oyunun günümüz ekonomik koşullarında 250 lira etmesi aşırı fazla, absürt bir şey değil ya bence. Burada eğlence ve zevk derken içerikten bahsetmiyorum, bir Ubisoft oyunun içeriği de bu kadar sürüyor fakat bu içerik zevk vermiyor, God of War veriyor. Bir buçuk saat film izlemek için 80-90 lira verdiğimiz bir döneme geldik.
Şahsen oyuna PS4 üzerinde sahibim. PC üzerinden oynasam bu şekilde korsan oynamamış oluyorum bence. :D

Geri
Yukarı