God of War alınır mı?

Kroxe

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu zamana kadar hiç hikaye oyunu oynayamadım. Oynadım aslında ama 1,2 saat sonra sıkılıp bıraktım. Arkadaşlarım tavsiyesi üzerine, God of War'ı almamı önerdiler hazır indirimdeyken. Sizce alınır mı?

Kesinlikle alınır. Hikaye oyunlarına yeni girecekseniz böyle oyunlar daha iyi olur RDR 2'yi hemen oynamanızı tavsiye etmem ilk saatlerinden sıkılıp bırakabilirsiniz, ilk saatleri çok yavaş çünkü.

Merhaba arkadaşlar, bu zamana kadar hiç hikaye oyunu oynayamadım. Oynadım aslında ama 1,2 saat sonra sıkılıp bıraktım. Arkadaşlarım tavsiyesi üzerine, God of War'ı almamı önerdiler hazır indirimdeyken. Sizce alınır mı?

Alınır. Kendim GFN'den oynadım ve inanılmaz, muazzam bir deneyimdi. Gerçekten bir insan nasıl bir şah eser çıkartır, nasıl bir başypıt yapabilir? Bu gibi sorulara mükemmel bir cevaptır God of War. Şiddetle tavsiye ederim.

Alınır ama şunu unutmayın basit ve yapması zorunlu olmayan bir sürü bulmaca var oyunda beni bu kısmı sürekli yapmaktan sıkmıştı ama aksiyon tarafı güzel olduğu için oynamaya devam edebilmiştim. Ona göre alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı