Çözüldü God of War Atreus'ta oluşan bug yüzünden görev geçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

shellshocks

Picopat
Yer
Karlar Ülkesi Erzurum
Atreus'un burada ışık oku atması lazım fakat "F" tuşuna bastığımda hiçbir şey olmuyor. Gördüğünüz gibi atreus donmuş bir şekilde bekliyor. Hiçbir eyleme geçemiyor.
Ayrıyeten görev gereği Kratos'da olduğu yerde sabit duruyor. Çıldırmak üzereyim. Bir önce ki oto kayıt dosyasını başlatıp tekrar denedim fakat sorun yine aynı, düzelmiyor.

ScreenShot-2022-1-22_1-8-38.png

Bu nedir ya? :D

ScreenShot-2022-1-22_1-13-6.png

Çözüm
Kendi cevabımı çözüldü olarak işaretleyebilir miyim? :D
Sorunum çözüldü, cevap veren herkese çok teşekkür ederim.
Çözüm: Şu an olduğum göreve yakın bir Save dosyasını başlattım. Tekrar oraya geldiğimde bilgilendirme yapacağım.

ScreenShot-2022-1-22_1-27-39.png
Sorunun aynısı bende de var. Oyunun ara animasyon kısımlarında hiçbir sorun yok Atreus hareket ediyor (tırmanırken sırta atlama, tekneye binerken ki ara animasyon kısmı) ama ara animasyondan çıktığında olduğu yerde donuyor. Bir öndeki kayıtlı save dosyam şu an olduğum ilerlemeden baya geride ona geri döndüğümde sorun çözülüyor ama o kadar geriden tekrar oynamak istemiyorum nasıl çözülür acaba yeni bir güncelleme mi bekleyeceğiz şimdi.

Son düzenleme:
Sorunun aynısı bende de var. Oyunun ara animasyon kısımlarında hiçbir sorun yok Atreus hareket ediyor (tırmanırken sırta atlama, tekneye binerken ki ara animasyon kısmı) ama ara animasyondan çıktığında olduğu yerde donuyor. Bir öndeki kayıtlı save dosyam şu an olduğum ilerlemeden baya geride ona geri döndüğümde sorun çözülüyor ama o kadar geriden tekrar oynamak istemiyorum nasıl çözülür acaba yeni bir güncelleme mi bekleyeceğiz şimdi.
Oto-kayıt dosyası yok mu hocam ?

Bende aynı sorunu yaşıyorum tek vuruş hilesi yaptım çocuk dondu. Manual olarak save yapmadım dolayısıyla save dosyalarıda yok nasıl olacak acaba bir çaresi yokmu oyunun yarısını bitirdim baştan başlamak istemiyorum doğrusu. Reddit te bir çözüm yolu var ama cheat engine kullanmayı bilmiyorum.

Bende aynı sorunu yaşıyorum tek vuruş hilesi yaptım çocuk dondu. Manual olarak save yapmadım dolayısıyla save dosyalarıda yok nasıl olacak acaba bir çaresi yokmu oyunun yarısını bitirdim baştan başlamak istemiyorum doğrusu. Reddit te bir çözüm yolu var ama cheat engine kullanmayı bilmiyorum.
düzelmedi mi

Yeni konular

Geri
Yukarı