God of War Eir boss nasıl geçilir?

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Arkadaşlar ben bu valkürkerden nefret ediyorum ve bu bossu kesmeden hikayeye devam etmek istiyorum çünkü yeteri kadar kasamadığım için karakterin gücü yetmiyor, yalnızca iki darbeye ölüyorum. Nasıl es geçebilirim bu bossu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adamın giydiği zırh, can barı ve öfke barı benimkinin iki katı hocam. Bunu kesmeden hikayeyi bitirmenin başka bir yolu olmalı. Bu halde kesmeye kalkarsam en az 1 hafta denerim ama gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

bu bossu kesmeden hikayeye devam etmek istiyorum
Valkyrielerin hikayesine mi? İmkansız. Diğer valkyrieleri öncelikle deneyebilirsiniz ama onlar da pek farklı olmayacaktır sizin için. Tümünü tek tek öldürmeden Valkyrie hikayesi tamamlanmıyor. Zorluğu düşürüp sonra geri arttırabilirsiniz.

Ana hikayeye devam etmek için Eir'i öldürmeniz gerekmiyor zaten.

Valkyrielerin hikayesine mi? İmkansız. Diğer valkyrieleri öncelikle deneyebilirsiniz ama onlar da pek farklı olmayacaktır sizin için. Tümünü tek tek öldürmeden Valkyrie hikayesi tamamlanmıyor. Zorluğu düşürüp sonra geri arttırabilirsiniz.

Ana hikayeye devam etmek için Eir'i öldürmeniz gerekmiyor zaten.
Hocam valkür hikayesi gram umrum degil. Ana hikaye lazım bana.

Arkadaşlar ben bu valkürkerden nefret ediyorum ve bu bossu kesmeden hikayeye devam etmek istiyorum çünkü yeteri kadar kasamadığım için karakterin gücü yetmiyor, yalnızca iki darbeye ölüyorum. Nasıl es geçebilirim bu bossu?
Haritada ki farklı mekanlardaki görevlerden para kas sonra zırh al kendine bende ilk başta 100 kere ölmüştüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı