God of War en uygun nereden alınır?

Steam indirimlerine az kaldı biraz daha bekleyin güzel bir fiyata düşebilir
İndirimler yaklaşıyor ancak kur da yükseliyor.

Not: Steam'ın kuru sabit değil. Zaten fiyatı oyun üreticileri belirliyor. Sadece Steam tarafından önerilen kur var.

İndirimler yaklaşıyor ancak kur da yükseliyor.

Not: Steam'ın kuru sabit değil. Zaten fiyatı oyun üreticileri belirliyor. Sadece Steam tarafından önerilen kur var.

1653115044402.png

27Mayıs'ta sanırım GoW'da girebilir.

Eki Görüntüle 1394498

27Mayıs'ta sanırım GoW'da girebilir.
Zaten kur artışının Mayıs'ın sonuna kadar devam edeceği kesin. Haziran'ın ortalarına kadar da ihtimal var. Asıl artışlar Mayıs bitmeden önce olacak yani o zamana kadar bekleyenler yaz indirimlerini de bekler. :D

Gamesatis, itemsatis gir 2-3 oyunlu offline steam hesapları satılıyor 15-25TL arası. Al en ucuz şekilde oyna hikayeli oyuna +200TLK vermek saçma geliyor bana. Zaten alıp da oynamam iki türlü de.

Gamesatis, itemsatis gir 2-3 oyunlu offline steam hesapları satılıyor 15-25TL arası. Al en ucuz şekilde oyna hikayeli oyuna +200TLK vermek saçma geliyor bana. Zaten alıp da oynamam iki türlü de.
itemsatış dan daha önce alışveriş yaptınız mı ve hesap kapama felan olmadı mı hiç.

Geri
Yukarı