God of War GeForce NOW kitaplığından kaldırıldı

Riqel

Centipat
Daha fazla  
GeForce NOW'da daha önce God of War oynamıştım ama yine de GeForce NOW kitaplığımdan kaldırıldı.
Hatta oyunu daha dün oynuyordum bugün oyuna giriceğimde kitaplığımda olmadığını fark ettim oyun yarım kaldı.

Geforce NOW kullanmasam bile oyunu bence erken bir sürede kaldırdılar. Yapacak bir şey yok hocam. Nvidia'nın yapmış olduğu bir pislik bence.

GeForce NOW'da daha önce God of War oynamıştım ama yine de GeForce NOW kitaplığımdan kaldırıldı.
Hatta oyunu daha dün oynuyordum bugün oyuna giriceğimde kitaplığımda olmadığını fark ettim oyun yarım kaldı.
1 Temmuz'dan önce oyuna GFN üzerinden erişim sağlayanların oynamaya devam edeceği söylenmişti. Bence desteğe yazın, bu sorunu çözmek durumundalar.

Nasıl ya? NVIDIA, 1 Temmuz'a kadar oynayanlar için kutuphanede kalacağını duyurmuştu.

Sony belki tumden kalksın demiş olabilir. İyi ki de satın almamışım. Az kalsın param cope gidiyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı