God of War GeForce NOW'da görüldü

erendogan123

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar GeForce NOW'a gelecek oyunların listesi sızdı. Listenin içinde dikkat çekecek PS Exc oyunları var. Bu sızıntının doğruluk ihtimali ne kadar sizce?

god-of-war-pc.png
unknown-26.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla bu listedeki oyunları şu anda oyun geliştirici firmalar test ediyorlar. Muhtemelen gelecektir. Sony para için her şeyi yapar.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'de paranın tadını aldı Sony sizce getirmez mi? Microsoft çok önceden aldı paranın tadını PC'de şimdi nasıl değer veriyor. Sony geç de olsa girdi bu pazara. Birkaç yıla Nintendo'yu da görürüz.

Bunları nasıl görebildiniz ? Bug veya fake falan mı? Sony'nin PS Now gibi bir sistemi varken en sağlam exc. oyunlarını bile GeForce Now'a getirecek olması bana aşırı saçma geliyor.

Şurada ayrıntılar mevcut. Sony'nin PC'ye oyun getirme isteği yaptığı açıklamalarda mevcuttu. Yani God o War imkansız değil.

Şurada ayrıntılar mevcut. Sony'nin PC'ye oyun getirme isteği yaptığı açıklamalarda mevcuttu. Yani GOW imkansız değil.
PC'ye gelmesi imkansiz demedim kendi Cloud sistemleri varken rakip firmaya oyunları vermeleri saçma geldi dedim. Ama bir şekilde anlaşmışlarsa neden olmasın tabi. İşimize gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı