God of War görevleri nasıl bulacağım?

AirLife

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Bu oyunu bayadır oynuyorum ama tam çözdüğümü düşünmüyorum. O yüzden bilenlerden yardım almak istiyorum.

Sağ ve soldaki seçenekleri nasıl bulacağım? Bulmam gerekiyor mu?

ScreenShot-2022-10-9_23-18-3.png

Buradaki hedefler kısmı görevler mi oluyor? İşler, eserleri vs görev seçemiyorum. Bunları ana görevdeyken mi yapacağım anlamış değilim.

ScreenShot-2022-10-9_23-20-55.png

Yan görevler otomatik mi geliyor kendim mi alıyorum? AC serisindeki gibi ünlem işaretleri olanlardan mı yan görev alacağız anlayamadım. Sadece oyun nereye sürüyorsa ben oraya gidiyorum, hiç görev değiştirmiyorum, değiştiremiyorum.

Bazı sandıklardaki 3 simgeyi bulmak canımı sıkıyor, bulamıyorum açamıyorum. Ama dokunuyor da güzel şeyler çıkıyor içinden. Bulmanın kolay bir yolu yok mu? Böyle bulmaca tarzını hiç sevmiyorum. Yönlendirmiyor da şurada diye.

Şimdilik aklıma gelen bunlar.

Ana gorevler ve yan gorevler hariç onemlı bır şey yok. Eserleri vs denk geldıkce alıyorsun, alsan da olur almasanda. Yan gorevlerde aynı sekılde denk gelerek alırsın kı cogu (sanırım hepsi) bir süre sonra harıtada ısaretlenerek gidilebiliyor. Sarılar ana, maviler yan görev ve işaretlenebiliyor haritada.

Ana gorevler ve yan gorevler hariç onemlı bır şey yok. Eserleri vs denk geldıkce alıyorsun, alsan da olur almasanda. Yan gorevlerde aynı sekılde denk gelerek alırsın kı cogu (sanırım hepsi) bir süre sonra harıtada ısaretlenerek gidilebiliyor. Sarılar ana, maviler yan görev ve işaretlenebiliyor haritada.

Mavileri seçemiyorum sanırım. Onları direkt ana görevdeyken mi gidip yapacağım?

Mavileri seçemiyorum sanırım. Onları direkt ana görevdeyken mi gidip yapacağım?

Maviler de seçilebilenler olmalı. Seçilemeyenleri hatırlamıyorum. Belki valkürler falandır ki onlar da ana hikaye bitince tüm yan görevler ile birlikte konumları haritada çıkıyor. Sadece ana hikayeden gittikten sonra da yapabilirsiniz. Beraber yapma zorunluluğu yok, keyfinize göre. Eğer tam olarak anlamadıysanız ya da anlatamadıysam SS atın daha net anlatayım görevlerinizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı