God of War hakkında düşüncelerim

Evet güzel , akıp gidiyor oyun ama hiç bir zaman eski GOW'un boss dövüşlerindeki verdiği hazzı vermedi. Yeni mekanikleri güzel , kamera açısı oyun içinde olduğunu hissettiriyor. Tek kamera (ara sahnesiz) ile bütün oyunu oynamakta güzel. Ama işte boss dövüşü olmayan GOW biraz yavan kalmış. Umarız Ragnarok'ta Thor olmak üzere , Odin , Loki , Hela , Haimdal , Surtur vs gibi bossları koyarlar.

İlk üçlemeyi hiç sevmem odunsu bir karakter dümdüz bir hikaye tüm oyunlar aynı oynanış (2. oyunun oynanışı iyi onu biliyorum) PS3'üm olduğu zamanlarda bu sebeplerden dolayı oynamamıştım. Ama Gow izlediğim kadarıyla güzel olmuş sonunda Kratos'a bir kişilik yazmışlar.

2 Puanı bazı hatalardan(örnek: Bazen oyun dondu sanıyorsunuz öyle duraksamalar oluyor)bir de bulmacaların basitliğinden.

o kadar övüyorsunuz da 2 puanı neden kırdığınızı söylemiyorsunuz.

98 üzerinden 100 garip bir puan. 🧐

Pardon 100 üzeinden 98 olacaktı yanlış yazmışım.
Evet güzel, akıp gidiyor oyun ama hiçbir zaman eski GoW'un boss dövüşlerindeki verdiği hazzı vermedi. Yeni mekanikleri güzel, kamera açısı oyun içinde olduğunu hissettiriyor. Tek kamera (ara sahnesiz) ile bütün oyunu oynamakta güzel. Ama işte boss dövüşü olmayan GoW biraz yavan kalmış. Umarız Ragnarok'ta Thor olmak üzere, Odin, loki, hela, haimdal, surtur vs gibi bossları koyarlar.

Pek zannetmiyorum ama benim gibi yeni oyuncularda umarım söylediğiniz keyfi alır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı