God of War hikayesi ne zaman sarmaya başlıyor?

Oyunun hikayesi ilerledikçe sarmaya başlıyor hocam biraz zaman sonra saracaktır.
Şans vereceğim hocam teşekkür ederim yanıtınız için.

Hikayeye kendini kaptırarak oynanacak bir oyun. Çoğunlukla durağan geçiyor. Patlama yaptığı noktalar yok denecek kadar az. Epik dövüşlerin olduğu sahneler biraz gazlıyor sadece. Geri kalanı daha çok yolculuk üzerine kurulu. Zaten hikayede o yönde. Amaç külleri en yüksek zirveye ulaştırmak. Bu amaçla önüne gelen engelleri kaldırıyorsun sadece öyle düşün. Çok bir patlama yapmasını bekleme yani.

RDR2 canın sıkılınca önüne gelene sıka sıka gidebildiğin ve ek aktiviteler yapabildiğin bir oyun. GoW öyle değil maalesef :) Hikaye seni içine çekmediyse gerisinden zaten pek keyif alamazsın. Aksiyonu Muspelheim'da yaşayabilirsin. 6 kattan oluşan bir arena. Orada bol bol yaratık kesiyorsun. Ama chaos kılıçlarını açman gerek. Onları kullanmakta güzel.
Çok güzel yazmışsınız hocam, hikayeye kendimi biraz daha vermeye çalışacağım. Kendimce içimde bir tık ''sıkılıcam kesin'' hissi var sürekli, onu bırakıp devam edeceğim.

Tavsiyem God of war sersinin videolarınız izlemeniz(1-2-3) . Hikayeyi iyice öğrendikten sonra bu oyunu oynarsanız bence problem çözülür :)
Çok uzun sürer hocam o ya :D

Oynayin hocam kesinlikle deger.
Umarım hocam şans vereceğim.

7-8. saatten sonra oyuna iyice giriyorsun diyar falan değiştiriyorsun keşfederek oynuyorsun. Beni o zamanlar çok sarmıştı.
Daha benim o zaman baya zamanım var oralara, bakalım umarım beni de sarar.

Oyunun hikayesi ilerledikçe sarmaya başlıyor hocam.
Sarması dileğiyle hocam, teşekkür ederim hepinize yorumlarınız için.

Çok güzel yazmışsınız hocam, hikayeye kendimi biraz daha vermeye çalışacağım. Kendimce içimde bir tık ''sıkılıcam kesin'' hissi var sürekli, onu bırakıp devam edeceğim.

Daha benim o zaman baya zamanım var oralara, bakalım umarım beni de sarar.

Saracağını düşünüyorum hocam. milyonlara hitap eden oyun sizede hitap eder bence.

Çok güzel yazmışsınız hocam, hikayeye kendimi biraz daha vermeye çalışacağım. Kendimce içimde bir tık "sıkılıcam kesin" hissi var sürekli, onu bırakıp devam edeceğim.

Daha benim o zaman bayağı zamanım var oralara, bakalım umarım beni de sarar.

Sona yaklaşınca başlıyor sarmaya her şey anlam kazanıyor yazıları okursan iyi hikaye sarmıyor diyenler önceki oyunlar hiç oynamamış veya özetini izlememiş.

Çok güzel yazmışsınız hocam, hikayeye kendimi biraz daha vermeye çalışacağım. Kendimce içimde bir tık "sıkılıcam kesin" hissi var sürekli, onu bırakıp devam edeceğim.

Daha benim o zaman bayağı zamanım var oralara, bakalım umarım beni de sarar.

Önceki oyunların 20 dakikalık özeti var izlesen anlarsın.

Hocam bu durum bende de oldu. Baktım ilk 15 dakika sarmadı, kesin RDR 2 ile kıyaslama yapıyorumdur bu kadar kötü olamaz diye araya eğlencelik bir oyun soktum. Bir süre onu oynadıktan sonra God of War'a geçtim ve tat almaya başladım :)

Arkadaşlar selam öncelikle, RDR 2'yi iki sefer güzelce hatim ettikten sonra, ona denk görülen God of War indirime girdi. Aldım bende, indirdim, oynadım yaklaşık 3,5 saat boyunca ancak bu oyun beni hiç sarmadı, ön yargı yapıyorumdur umarım diyorum kendi kendime çünkü 200 TL verdim, üstüne herkes övüyordu vesaire çok güzel diye. Zevk meselesidir belki bilmiyorum ama yani ne yapmak lazım, nasıl ve ne zaman açılıyor yaklaşık olarak, böyle gitmiyor çünkü. Oyunda balta kullanmak dışında hiçbir şey zevkli değil (en azından şimdilik). Aynı durumu yaşayanlar varsa, bir konuşalım tartışalım merak ettim, bu başlıktaki olayı gerçekten.

Hocam RDR2 gibi şahaserden GoW geçince normal. Hikayede ilerledikçe alışıyorsun güzel hikayesi var biraz daha zorlayın gerisi akıyor.

Birkaç an dışında tempo aşağı yukarı öyle. Seni saracağını düşünmüyorum. Sinematikler, oyunculuklar iyi ama hikâye beni de sarmadı. Belki pc oyuncusu olarak Kratos'la ilk kez bu oyunda karşılaşmamdandır.

Yan görevler, etkinlikler falan da öyle. Oynanışa toz kondurmam ama. O baltayı biraz daha savurayım diye diye oyunu platinledim. Oynanış dışında neden bu kadar övüldüğünü ise bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı