God of War ilk oyunları PS4 üzerinden oynanabilir mi?

TT_Yavuz

Decapat
Daha fazla  
Bu sitedeki linkler bozuk hocam. Mega sağlam o da deli gibi para istiyor.

Hocam bilgisayar yanımda değil deneyemiyorum. Kusura bakmayın. Download God of War Collection ROM (ISO) for ps3 emulator (RPCS3)

KS
KS
Wexiar

Wexiar

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Hocam bilgisayar yanımda değil deneyemiyorum. Kusura bakmayın. Download God of War Collection ROM (ISO) for ps3 emulator (RPCS3)

Bu link de bozuk hocam maalesef. Uzun süre araştırdım sağlam dosya bulamadım. PS2 emulatorde var mıdır acaba?

TT_Yavuz

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleme:
KS
KS
Wexiar

Wexiar

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Yaklaşık 7-8 ay önce PS2 emülatöründe ilk oyunları oynamıştım. Bulabilirsem atarım.

GOD OF WAR - Playstation 2 (PS2) iso download | WoWroms.com | start download GOD OF WAR 2 - Playstation 2 (PS2) iso download | WoWroms.com

Telefondan indirmeyi denedim hata vermedi.
Ben de indiriyorum şu an hata vermedi. Teşekkür ederim güncellerim konuyu indirince.

PS2 emülatorunden oynuyordum, görüntü çok kötü geldi ve biraz araştırmalarım sonucu PS3 Emülatorunde çalıştırmayı başardım. Teşekkür ederim @TT_Yavuz

Son düzenleme:

TT_Yavuz

Decapat
Daha fazla  
Ben de indiriyorum şu an hata vermedi. Teşekkür ederim güncellerim konuyu indirince.

PS2 emülatorunden oynuyordum, görüntü çok kötü geldi ve biraz araştırmalarım sonucu PS3 emülatorunde çalıştırmayı başardım. Teşekkür ederim @TT_Yavuz

Çözümünü buraya yazarsanız ileride ihtiyacı olabilecek kişiler için iyi olur.

Yeni konular

Yukarı