Sürprizbozan God Of War Magni Ve Modi nasıl yenilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sirius Blackw

Picopat
Makaleler
1
Yer
Kuzey Atlantik
Evet geçen günde benzer bir konu açmıştım fakat bu tanrı torunlarını gördükten sonra meğerse hiçmiş. Nasıl yeneceğim ben bunları? Canlarını yarının altına getirdiğim kısımdayım. Birini düşürüyorum ötekine geçiyorum onu keserken düşürdüğüm tekrar canlanıyor. 23 kez aynı kısmı oynadım hâlâ ölmüyor mübarekler. Var mı taktik verecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tılsımdı galiba onları kullanıyor musunuz? Yani kalkan açıken sol ya da sağ tıka bastınızda kratosun yaptığı güçleri. Oyunun başında verdiği sersemletici varsa çok işe yarıyor. Oğulun kurtları olması gerek oraya kadar geldiyseniz onu sık sık kullanın.

Yada bi çılgınlık yapıp oyunu kolay moda alabilirsiniz.

Hocam ben basit ya bunlar kombo yaparken hiç hasar almayın ben 2 defa bitirdim 2 defasındada tekde geçtim çok zorlanıyorsanız zorluk seviyesini düşürün.

Tılsımdı galiba onları kullanıyor musunuz? Yani kalkan açıken sol ya da sağ tıka bastınızda kratosun yaptığı güçleri. Oyunun başında verdiği sersemletici varsa çok işe yarıyor. Oğulun kurtları olması gerek oraya kadar geldiyseniz onu sık sık kullanın.

Yada bi çılgınlık yapıp oyunu kolay moda alabilirsiniz.
Kolay Moda nasıl alabilirim?

Dark souls veya Sekiro oynasan hak verecem de God of War'da bunu nasıl yaşıyorsun anlamıyorum. En zor modda falan mı oynuyorsunuz?
Evet Hocam.

Geri
Yukarı