God of War nasıl kırıldı?

Binlerce şirkete nasıl böyle ransom ware virüs giriyor üretim duruyorsa öyle. Bu kırık oyunlar da hep spy ware var.
Anti virüsünüze çok güvenmeyin. Windows 10'un bilerek açık bırakılan arka kapısı, tamamen kapalı intel management engine veya amd security modülü...

Kısacası korsan yazılım kötü. Sonra vay efendim neden şifrelerim gitti.

Binlerce şirkete nasıl böyle ransom ware virüs giriyor üretim duruyorsa öyle. Bu kırık oyunlar da hep spy ware var.
Anti virüsünüze çok güvenmeyin. Windows 10'un bilerek açık bırakılan arka kapısı, tamamen kapalı intel management engine veya amd security modülü...

Yıllardır korsan kullanıyorum sistemimde virüs falan yok. Siz korsan kullananları bedavageta5indir gibi siteleri kullandığını mı zannediyorsunuz?

Korsan kullananlar için iyi oluyor kırılması. Zaten PS'den çok fazla para kazandılar parası olmayanlar, yemeyenler için iyi bence.

Anti virüsünüze çok güvenmeyin. Windows 10'un bilerek açık bırakılan arka kapısı, tamamen kapalı Intel management Engine veya AMD Security modülü...

Ya kardeşim anladık korsan kötü de sadece ekran da göreceğim bir şey için 370 TL vermek de aşırı fazla ben 370 TL nereden bulayım oyun için böbreğimizi mi satalım tamam korsana karşıyızda farkındasınız değil mi TR deyiz daha yemek alacak parayı zor buluyoruz.
Biri yardım etsin oyunu deli gibi oynamak istiyorum oyun indir clubdan indirsem virüs çıkar mı veya oradan indiren var mı tarama yapan falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı