God of War nasıl oyun?

Sadece GoW 2018'e 70 saatimi heba ettim, yine olsa yine yaparım. Senelerdir tüm serisini oynarım, benim için en iyi oyundur.

Hocam bence asıl sorun tarz ile ilgili.
Eski oyunlarda olan havayı yeni oyunda çok alamıyorsunuz bence.
Ben daha önce hiç God of war serisinden bir oyunu oynamadım. İnsanlar bu kadar övünce merak edip 2018'de çıkan oyunu oynadım fakat içim karardı resmen, 15 saatin sonuna gelince internetten daha ne kadar kaldığına bakınca sildim zaten.

Şahsim görüşüm RDR 2 ezer geçer bu oyunu.

Ben daha önce hiç God of War serisinden bir oyunu oynamadım. İnsanlar bu kadar övünce merak edip 2018'de çıkan oyunu oynadım fakat içim karardı resmen, 15 saatin sonuna gelince internetten daha ne kadar kaldığına bakınca sildim zaten.

Bence de hocam.
Game awards 2018 oyunu töreninde RDR2 değil GoW yılın oyunu seçilince güzel şeyler dememiştim…

Ben daha önce hiç God of war serisinden bir oyunu oynamadım. İnsanlar bu kadar övünce merak edip 2018'de çıkan oyunu oynadım fakat içim karardı resmen, 15 saatin sonuna gelince internetten daha ne kadar kaldığına bakınca sildim zaten.

15 çok bile olmuş bana göre. İnternette 13 saatlik ful oyun videosundan baktım şimdi. Ben 2 saati tamamlayamamışım.

Kimine göre güzel kimine değil, benide puzzle olayları sıkıyor. Ama yine de bitirdim zevk aldım. Mesela aynı şey resident evil de mevcut, tam o gergin havayı alıyorum oyunun içine dalıyorum orda bulmaca çöz burda bulmaca çöz anahtarı bul şunu bul hiç bir re oyununu bu sebeple bitirmedim baydı. Saf aksiyon çizgisel oyun bulmak çok zorlaştı artık, sürekli açık dünya oyunları ve işin içine katılan bulmacalar şunlar bunlar. Allahtan cod serisi falan varda 5-6 saatte olsa hem hikaye hem aksiyona doyup oynayıp bitiriyorum.

Hakkında bu kadar övgü var diye büyük heves ile başladım ama hiç sarmadı beni.
Skyrim'e döndüm yine o daha iyi geliyor bana.

PS oyunlarında ki şu sinematik savaş olayını sevmiyorum. Her oyunda da aynısını yapıyor. Klip giriyor sen tuşa basıp oynamış gibi hissediyorsun. Oyunda zıplama düşme vs bile yok çok düz.

Geri
Yukarı