God of War oyunlarının sırası nasıl?

AhmetInTheHood

Hectopat
Yer
Berlin
Daha fazla  
En son oyun GoW 3 değil mi? Şu an bitirdim Kratos kendini öldürdü. 2018'de oyunda nasıl ortaya çıkacak daha arada oyun mu var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Santa monica şu tabloya bakıp eseriyle nasıl gurur duyuyordur şimdi :D

Yaptıkları oyunların aslında son oyunu saymazsak hiçbiri öyle mühendislik harikası denilebilecek özgün oyunlar değil. Özellikle ben Ascension'ı hiç beğenmemiştim ama çıktığı platform için bakarsak başka bir rakibi olmadığı için bu kadar popüler olması normal.

En son oyun GoW 3 değil mi? Şu an bitirdim Kratos kendini öldürdü. 2018'de oyunda nasıl ortaya çıkacak daha arada oyun mu var?
Sıralama şu şekilde:

God of War (2005)
God of War II (2007)
God of War: Chains of Olympus (2008)
God of War III (2010)
God of War: Ghost of Sparta (2010)
God of War: Ascension (2013)
God of War (2018)

Göründüğü üzere son oyun GoW 3 değil, dediğiniz gibi GoW 3'ün sonunda:
Kratos kendini öldürüyor fakat daha sonra çıkan 2018'te ki oyununda hikayeyi İskandinav mitolojisi içerisinden devam ettiriyorlar.
Bu sene de PlayStation 5 için God Of War: Ragnarök adlı bir oyun çıkaracaklar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahh bee... Çok oyuncu hikayeyi anlamayıp Kratos’u sadece gereksiz sinirli olduğu için her bölüm ayrı bir tanrıyı öldürüyor sanıyordu. Sadece adama istediğini verseler ne olurdu sanki? Hikayeyi okumanı, İngilizcen yoksa Türkçe oynamanı öneririm. Sony komplolarla dolu bir mitoloji/trajedi baş yapıtı yapmış bence.

Sıralama şu şekilde:

God of War (2005)
God of War II (2007)
God of War: Chains of Olympus (2008)
God of War III (2010)
God of War: Ghost of Sparta (2010)
God of War: Ascension (2013)
God of War (2018)

Göründüğü üzere son oyun GoW 3 değil, dediğiniz gibi GoW 3'ün sonunda:
Kratos kendini öldürüyor fakat daha sonra çıkan 2018'te ki oyununda hikayeyi İskandinav mitolojisi içerisinden devam ettiriyorlar.
Bu sene de PlayStation 5 için God Of War: Ragnarök adlı bir oyun çıkaracaklar.
Emeği geçenlerden sonra bir sahne daha var deseydin yeterliydi kral.

Yeni konular

Geri
Yukarı