God of War PC brok dükkanında bug var

efe yazgı

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu orijinal dün aldım bugün indirdim gayet güzel oynuyordum ta ki brok un dükkanına gelene kadar brok a geldiğim zaman bize balta geliştirmek için rün veriyor rünü koyunca ESC tuşuna bakıp dükkandan çıkıp oyuna devam edemiyorum PC'ye çıkmasını çok bekledim iade etmek istemiyorum bu sebepten dolayı koyduğum resimde de görünüyor olacak ki ESC: Çıkış tuşu yok yazmıyor entr tuşu var sadece.

Ek olarak: Oyunu kuzenimden aile paylaşımından birlikte oynuyoruz o oyunu dün bitirdi Steam Cloud da bitirdiği kayıt duruyor ben o kayıttan açsam ana görevleri baştan yapamam mı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    3,6 MB · Görüntüleme: 153
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun grafikleri hep öyle mi yoksa oda mı bozuldu? Ben korsan oynuyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım.
oyun grafikleri maalesef sistemden dolayı ben düşürdüm 540p ayarda o önemli değil de önemli olan şurayı geçmem hangi siteden indirdiğinizi sorsam bana nereden ulaşabilirsiniz sanırım buradan link vermek yasaktı ama...
Oyun grafikleri hep öyle mi yoksa oda mı bozuldu? Ben korsan oynuyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım.
şu an farkettim grafikler de bozukmuş az önce bi grafik gitti geldi o an farkettim

Son düzenleme:
Bana da öyle oldu geçemiyorum sen geçebildin mi kardeşim.

Arkadaşlar oyunu orijinal dün aldım bugün indirdim gayet güzel oynuyordum ta ki brok un dükkanına gelene kadar brok a geldiğim zaman bize balta geliştirmek için rün veriyor rünü koyunca ESC tuşuna bakıp dükkandan çıkıp oyuna devam edemiyorum PC'ye çıkmasını çok bekledim iade etmek istemiyorum bu sebepten dolayı koyduğum resimde de görünüyor olacak ki ESC: Çıkış tuşu yok yazmıyor entr tuşu var sadece.

Ek olarak: Oyunu kuzenimden aile paylaşımından birlikte oynuyoruz o oyunu dün bitirdi Steam Cloud da bitirdiği kayıt duruyor ben o kayıttan açsam ana görevleri baştan yapamam mı?
ben çıkış yolunu buldun çıkmak için fare ile seç'e tıklayın ve aynı anda birkaç kez esc tuşuna basın ve çıkıyor ;)

Son düzenleme:

ben çıkış yolunu buldun çıkmak için fare ile seç'e tıklayın ve aynı anda birkaç kez esc tuşuna basın ve çıkıyor ;)
Az önce denedim ve oldu sana ne kadar teşekkür etsem az çok çok çok teşekkür ederim 3 gündür uğraşıyorum olmuyordu oldu geçtin nihayet şu lanet sahneyi konu kapanabilir
Konu kilitlensin lütfen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı