God of War PC için alınır mı?

Hocam bence fiyatı uygun 2018'in yılın oyunu olarak seçilmiş bir oyun 300 lira bandında ama bu oyundan iyi olmayan oyunlar 350 liranın üstünde.
Hocam ne olursa olsun 300 TL edeceğini düşünmediğim bir oyun. Tabii kişiden kişiye değişir.
50 dolar gayet makul bir fiyatlandırma.
Hocam şahsen bana bir tık pahalı geldi. Ne bileyim, 250 daha makul geliyor. 200 az olabilir ama 250 daha iyi gibi.

Hocam süper güç kullanmalı oyun istiyorum ama bulamadım Spider-Man'den başka.
IT Takes Two olabilir. Süper güç değil de, stratejik, puzzle tarzı bir oyun. Ama oyun içinde süper güç kullandığımız bölümler bulunuyor.
Daha aklıma geldikçe yazarım. Bu arada Batman oynamadıysanız o olabilir. Biraz ağır bir oynayışı var ama dövüş mekanikleri vesaire çok iyi.
IT Takes Two olabilir.
Eklemeyi unutmuşum oyun 2 kişilik :D

It Takes Two olabilir. Süper güç değil de, stratejik, puzzle tarzı bir oyun. Ama oyun içinde süper güç kullandığımız bölümler bulunuyor.
Daha aklıma geldikçe yazarım. Bu arada Batman oynamadıysanız o olabilir. Biraz ağır bir oynayışı var ama dövüş mekanikleri vesaire çok iyi.

Eklemeyi unutmuşum oyun 2 kişilik :D

Hocam Discord'dan bir arkadaşıma yazarım bu oyunun adını duymuştum eğlenceli oyun diyorlardı. Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı