God of War PC Sürümü Açılmadı mı?

Hocam benim için önemli olan parası değil bedava oynama imkanı varken neden para verme gereği duyayım ki. Bazıları arkadaşlarına hava atmak için pahalı oyunlar alır ama bilmiyordur ki arkadaşın Torrent olarak bedava indirir ve bu onların çok zoruna gidiyor gitmesin kardeşim senin beynin yok mu ikisi arasında seçim yapamayacak kadar aklın yok mu?
İnsanların tercih meselelerine ben "Beyin yok mu ?" tabirinden çok saygı duymayı tercih ederim. Parayı veren düdüğü çalar. İnsanlarda ilk oynamak, ilk görmek, ilki olmak tabirleri güzel bir hissiyat yaratabiliyor. Bu sadece bu bölüme özgü olmayıp yaşadığımız zamanın her yerinde karşımıza gelen bir durum olduğu için, saygı duymamız gerektiğini düşünüyorum.
Not: İstediğimiz o oyunların kısa sürede cracklenmesi de zor oluyor artık. FIFA serisi bu işi gayet güzel yürütüyor. Watch Dogs: Legion 2020 yılının son çeyreğinde çıktı. 1 seneden fazla sürede cracklenebildi.

İnsanların tercih meselelerine ben "beyin yok mu?" tabirinden çok saygı duymayı tercih ederim. Parayı veren düdüğü çalar. İnsanlarda ilk oynamak, ilk görmek, ilki olmak tabirleri güzel bir hissiyat yaratabiliyor. Bu sadece bu bölüme özgü olmayıp yaşadığımız zamanın her yerinde karşımıza gelen bir durum olduğu için, saygı duymamız gerektiğini düşünüyorum.
Not: İstediğimiz o oyunların kısa sürede cracklenmesi de zor oluyor artık. FIFA serisi bu işi gayet güzel yürütüyor. Watch Dogs: Legion 2020 yılının son çeyreğinde çıktı. 1 seneden fazla sürede cracklenebildi.

Arabam yok neden çalmayayım ki? Demekle aynı. Gel de anlat bu parlak beyinlere. Ha bir de ağlar sonra oyunlar neden Türkçe değil diye. Korsan oyun oynamakla övünen ahlaksıztır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende indiriyordum 2 senedir bir şey olmuyordu da simdi daha ugrasmak istemiyorumm sıfırlamayla benim bildigim site bozmus artık.

İnsanların tercih meselelerine ben "beyin yok mu?" tabirinden çok saygı duymayı tercih ederim. Parayı veren düdüğü çalar. İnsanlarda ilk oynamak, ilk görmek, ilki olmak tabirleri güzel bir hissiyat yaratabiliyor. Bu sadece bu bölüme özgü olmayıp yaşadığımız zamanın her yerinde karşımıza gelen bir durum olduğu için, saygı duymamız gerektiğini düşünüyorum.

O zaman insanların oyunu bedava oynayan kişilerede saygı duyması lazım sen kimsinde kimin ne yapcağına karar veriyorsun insanlar garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı