God of War PC vanheim ve jötünheim nasıl girerim?

sevgiicin

Hectopat
Oyunu bitirdim ve 1 hafta halen oynuyorum deli gibi tecrube ve param oldu hemen hemen yan görevlerde tamamen bitti. Şimdi girilmeyen yerlere nasıl gireceğim mevcut değil diyor ya da engellendi diyor. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk GoW'da Midgard, Alfheim, Helheim, Muspelheim ve Nilfheim diyarlarına girebiliyorsun, onun dışında sadece oyunun son bölümüne özel Jotunheim'a giriş çıkış yapabiliyorsun sadece. Kalanları büyük ihtimal devam oyunu Ragnarök'te açılacak.

İlk GoW'da Midgard, Alfheim, Helheim, Muspelheim ve Nilfheim diyarlarına girebiliyorsun, onun dışında sadece oyunun son bölümüne özel Jotunheim'a giriş çıkış yapabiliyorsun sadece. Kalanları büyük ihtimal devam oyunu Ragnarök'te açılacak.
hocam emin misin acaba aşağıdaki kişi girmiş ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hocam emin misin acaba aşağıdaki kişi girmiş ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Knk oyunun sonunda sonra giremiyorsun hikaye gereği.

Oyunu bitirdim ve 1 hafta halen oynuyorum deli gibi tecrube ve param oldu hemen hemen yan görevlerde tamamen bitti. Şimdi girilmeyen yerlere nasıl gireceğim mevcut değil diyor ya da engellendi diyor. Teşekkürler.

Dostum oralara gidemessin ama 2. oyunda tüm diyarlara gidilecek asgard vanheim swarthalfheim ilk oyunda maalesef buralara erişim yasak. Jotunheimede sadece oyun sonunda gidebilirsin onun dışında gidemessin.

Girilemeyen bir kaç yer vardı. Jotunheim'e de sadece 1 kere giriyorduk, üstteki arkadaşlar yazmış zaten. Umarım Ragnarok'ta görürüz (ki zaten görmeliyiz).

Girilemeyen birkaç yer vardı. Jotunheim'e de sadece 1 kere giriyorduk, üstteki arkadaşlar yazmış zaten. Umarım Ragnarok'ta görürüz (ki zaten görmeliyiz).

%90 tüm diyarlara gidilecek hatta trailerde bir bölümde swarthalfheim a benzeyen bir yer vardı büyük ihtimal orası swarthalfheim.
Ve benim düşüncem 2. oyunda başka tanrıları da göreceğiz freyanın erkek kardeşi freyr ve babası njördü görebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı