God of War PC versiyonunda hikayeyi anlamak için ne yapılmalı?

Poruchitel

Hectopat
Arkadaşlar, God of War PC versiyonunu oynayacağım fakat daha önceden hiç God of War oynamadım. Bu videoyu izlesem oyunun daha önceki hikayesini anlamak açısından yeterli olur mu? Şimdiki oynayacağım oyuna dair spoiler yer miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önceki oyunların hikaye özetlerini izlesen yeter, çok aşırı bağlantılı bir hikaye yok zaten.

Arkadaşlar, God of War PC versiyonunu oynayacağım fakat daha önceden hiç God of War oynamadım. Bu videoyu izlesem oyunun daha önceki hikayesini anlamak açısından yeterli olur mu? Şimdiki oynayacağım oyuna dair spoiler yer miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yanlış hatırlamıyorsam ben de bunu izlemiştim. Ben 3. oyundan itibaren oynamıştım. Öncesini bilmek için yeterli. Ancak imkan varsa oynanmalı. Yoksa da mecbur. :D

Bu videoyu izlemiştim, hikayenin belli bir kısmını anlıyorsunuz fakat detaylı olarak öğrenmek istiyorsanız gameplay videolarını izleyin. Bu video sadece 3. oyuna kadar 4. oyun yok, spoiler içermez.

Ben Talha Aynacı'dan daha iyi bir anlatıcı tanımam. Bunu izlemeni tavsiye ederim.

Ben Talha Aynacı'dan daha iyi bir anlatıcı tanımam. Bunu izlemeni tavsiye ederim.
Teşekkürler bunu izleyeceğim.

Geri
Yukarı