God of War PC'ye gelir mi?

Gelecek kesin bilgi anneannem Sony'de çalışıyor.
Gelmez, umarım gelmez. İnsanlar şu an bu oyun için konsol alıyor ve kendilerini özel hissetiren bir oyunu başka platformdan da erişilmesini istemezler. Ayrıca GoW'u klavye-mouse ile oynayanları görmek 🤢
Adamlar Witcher'ı, RDR2'yi, Batman'ı bile klavye-mouse ile oynuyorlar.Acıyorum cidden.
Hocam gelmesi gerekiyor Stream servisinde çok gerideler. Ve oyunların maliyeti çok fazla artık. Tek platform maliyeti çıkarmaya yetmeyebilir. Bugünü kurtarırlar ancak 10 sene sonra böyle giderse ne Sony kalır ne Playstation.

Gelmez, umarım gelmez. İnsanlar şu an bu oyun için konsol alıyor ve kendilerini özel hissetiren bir oyunu başka platformdan da erişilmesini istemezler. Ayrıca GoW'u klavye-mouse ile oynayanları görmek 🤢
Adamlar Witcher'ı, RDR2'yi, Batman'ı bile klavye-mouse ile oynuyorlar. Acıyorum cidden.

Maalesef geldi :(

Ne maalesefi ya? Herkesin durumu yok PS alacak kadar ve oynamak herkesin hakkı.

God of War açacak PC ile PS4'ü kıyaslayıp fiyatları içerisinde ve PS4'teki kaliteli oyunları da baz alarak bir bakarsan olaya PS4'ün daha iyi olduğunu hem ekonomik hem ergonomik olduğunu (yatarak oynama) açısından oldukça başarılı PS4'ün insanlara aldıran oyun ve sadece PS4'te deyip PC'ye getirilen bir oyun için PS4 alan arkadaşlarım var yazık değil mi sence o insanlara.

God of War açacak PC ile PS4'ü kıyaslayıp fiyatları içerisinde ve PS4'teki kaliteli oyunları da baz alarak bir bakarsan olaya PS4'ün daha iyi olduğunu hem ekonomik hem ergonomik olduğunu (yatarak oynama) açısından oldukça başarılı PS4'ün insanlara aldıran oyun ve sadece PS4'te deyip PC'ye getirilen bir oyun için PS4 alan arkadaşlarım var yazık değil mi sence o insanlara.
Sadece God of War olarak düşünmeyin Furkan bey. Şahsen konsol (PS4 / 5) almayı çok istiyordum. Çünkü aynı oyun bilgisayara konsoldan birkaç yıl sonra çıkıyor. Üzerine Dual Shock kontrolcünün verdiği hissiyat var. Ek olarak PCdeki optimizasyon sıkıntıları konsol tarafında daha az yaşanıyor. Ancak PS oyunları çok pahalı.

PC oyunları ile PS oyunları arasında fiyat karşılaştırması yaptım. Üstüne Steam, Epic Games, Amazon vb. firma indirimlerini & verdikleri bedava oyunları ekledim. PC PSye göre gereğinden fazla karlı geldi. Xbox Game Pass gibi bir şey yapmazlarsa Xbox Series X alacağım.

Oyun sadece PSde olduğu için konsol alan arkadaşlara yazık değil mi demişsiniz. Eğer kısa süre sonra PCye çıksaydı size katılırdım. Ancak oyun çıkalı 3 - 4 yıl olmuş. Şu saatten sonra konsol için özel bir yanı kalmadığını düşünüyorum. Şahsi görüşüm bu noktada oyunu bilgisayar için 3 - 4 yıl bekleyen insanlara yazık oluyor. Yapsınlar oyunu tüm platformlara. Kim nerden oynamak istiyorsa oradan oynasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı