God of War Ragnarök Yakında Piyasaya Sürülebilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
God of War Ragnarok

God of War Ragnarök duyurulmuş ancak oyun hakkında herhangi bir çıkış tarihi açıklanmamıştı. Serinin hayranları yeni God of War oyununun ne zaman piyasaya sürüleceğini merak ederken, Ragnarok Kore’de derecelendirildi. Bildiğiniz üzere Horizon Forbidden West, Kasım 2021’de Kore derecelendirme kurumunda boy göstermişti. Bu gelişmenin ardından da söz konusu yapım Şubat 2022‘de oyuncularla bir araya gelmişti. Şimdi […]

Devamı: God of War Ragnarök Yakında Piyasaya Sürülebilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Kesinlikle. Şunun kadar abartı bir oyun görmedim. Sıradan bir oyun.

Hatta oynanışı bana göre kötü. Vuruyorsun kısa bir süreliğine ağır çekime giriyor. Hissiyat desen o da güzel değil. Sekiro'daki kılıcın verdiği hissiyatın onda biri yok gowda. Klasik düşman kes-puzzle çöz oyunu.

Karaktere gelirsek onu da beğenmedim ben. Somurtgan, ayı gibi bir herifi kontrol ediyoruz. Bir albenisi yok, mimikleri yok, sürekli somurtgan ve sürekli bağırıp haykırıyor. Ben itici buluyorum. Güya oyun dünyasının en güçlü karakteri ama 5 yaşındaki Atreus denen velete göre hareket ediyor :D. DMC karakterleri ezer bu keltoşu.

Kesinlikle. Şunun kadar abartı bir oyun görmedim. Sıradan bir oyun.

Hatta oynanışı bana göre kötü. Vuruyorsun kısa bir süreliğine ağır çekime giriyor. Hissiyat desen o da güzel değil. Sekiro'daki kılıcın verdiği hissiyatın onda biri yok gowda. Klasik düşman kes-puzzle çöz oyunu.

Karaktere gelirsek onu da beğenmedim ben. Somurtgan, ayı gibi bir herifi kontrol ediyoruz. Bir albenisi yok, mimikleri yok, sürekli somurtgan ve sürekli bağırıp haykırıyor. Ben itici buluyorum. Güya oyun dünyasının en güçlü karakteri ama 5 yaşındaki Atreus denen velete göre hareket ediyor :D. DMC karakterleri ezer bu keltoşu.
Kratos bu oyunda eskisi gibi değil çünkü tanımadığı diyarlara geliyor ve önceki yaşadığı hayatından uzaklaşma çabasında. Bu oyunun olayı Kratos ile Atreus arasındaki baba-oğul ilişkisini anlatmak, arkada dönen hikaye karısının vasiyetini yerine getirmek ama büyük oranda bu ikisinin inişli çıkışlı ilişkisini anlatıyor. Vahşet, kan, acımasızlık, gücün getirdiği hırsı görmek istiyorsan genç olduğu eski oyunları oyna.

PC'ye çıkmasını bekleyeceğim ve hiç bir yayıncıdan izlemeyeceğim. İlkini öyle yaptım ve çok güzel bir deneyim elde ettim. Elim ısınsın diye 3 kere bitirmişim yanlışlıkla.

4-5 kere de tam çözüm oynadım. Oyun bir harika. GoW, çok iyisin ya...

Bu yıl çok güzel geçti. bir çok yapımcı ve dağıtımcı şaşırttı beni. Sony, Santa Monica, From Software, Bethesda, FitGirl, güçlü performansıyla SteamOS, tüm LoL karakterlerini bufflayan Riot Games... Çok iyi gidiyor oyun sektörü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı