God of War: Ragnarök

Buyuk konusmak gibi olmasin ama God of War 4 cok efsane bir oyundu. Boyle saglam hikaye ve boyle harika ve saglam oynanis her oyuna nasip olmaz.

Az gelistirilse bile bu cikacak oyunda efsane olacak. Cunku God of War oynamak eglenceli adamim. 7 kere bitirdim ve PC'ye cikarsa bi 7 kere daha bitiririm.

Fiyatı da düzgün olur umarım, çok güzel bir oyun bizi bekliyor. Ben de heyecanlandım.
Hocam Thor dövüşünden bir kısım sızdırılmış, 50 saniyelik klipte öyle bir şey görebiliyorsak kim bilir daha neler vardır. Bence izlemeyin ama, ben biraz ne oluyor acaba diye bakmıştım diğer videolara bakmayacağım.

Thor ile olan dövüşe merağıma yenik düşüp şimdi baktım da çok fazla da bir şey yokmuş.

Ayrıca Kratos'un Mjonir'i kaldırabilmesi de güzel bir şey.

Thor ile olan dövüşe merağıma yenik düşüp şimdi baktım da çok fazla da bir şey yokmuş.

Ayrıca Kratos'un Mjonir'i kaldırabilmesi de güzel bir şey.
Thor'un ne kadar güçlü olduğunu da öğrenmiş olduk. Daha fazla izlemeyeceğim ben yerinde bir spoiler oldu benim için. Tek düşündüğüm şey, o sahnede oyuncu kendisi mi tuşa basamadı yoksa Thor Kratos'u tek vuruşta bayılttı (veya öldürdü mü?) mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı