God of War: Ragnarok ani bir değişim olmazsa PS4'e gelecek!

1622657581746.png

Kaynak: Hermen Hulst Q&A: What’s Next for PlayStation Studios

PS4 sahiplerinin resmi olarak GoW Ragnarok oynayabileceği resmen söylendi diyebiliriz.

1622657673138.png

Öte yandan her ne kadar baştan beri belli olmuş olsa da oyun resmi olarak 2022 yılına ertelendi. Açıkçası PS4'e çıkacak olması, PS4'ün yıllarca desteğinin çekilmeyeceğine bir işaret. Zira çoğu arkadaş PS4'ün öleceğini iddia ediyordu.

PS4'te ne kadar iyi performans verir bilemem ama yeter ki gelsin.
Oyunlar ertelenmeli. HFW ve GoW Ragnarok için geçerli özellikle. İlk fragmanı yayınlayıp hype yapsan bile, oyun tamamlanmasıyla oyunu sırf baskı altında olduğun için erken çıkartmak mantıksız. CP 2077'de gördük.
@Motionless IN White
Hocam yanlış anlamayın. Cyberpunk gömmüyorum. Sadece oyunun erken çıktığını düşünüyorum. Kalbinizi kırdıysam özür dilerim.

Oyunlar ertelenmeli. HFW ve GoW Ragnarok için geçerli özellikle. İlk fragmanı yayınlayıp hype yapsan bile, oyun tamamlanmasıyla oyunu sırf baskı altında olduğun için erken çıkartmak mantıksız. CP 2077'de gördük.
PS4'de stabil şekilde 30 FPS çalıştırabileceğine eminim. Sony performans olarak PS4 kullanıcılarını asla üzmez bence, üzecek olsa zaten PS4'e çıkarma kararı gelmezdi bence. Zaten başından beri oyuncuları gaza getirmek için 2021 tarihini söyledikleri belliydi. 2021'de gerçekten çıksaydı eminim ki bizi hiç memnun etmeyecek bir şey çıkardı.

Kötü bir performans vereceğini sanmıyorum.
Santa Monica ve Naughty Dog 20 yıldır PlayStation konsollarında deneyimi olan firmalar.
TLoU 2 kalitesinde çalışırsa mutsuz olacak biri tanımıyorum.
Konsolu artık sonuna kadar zorlarlar ama bir şekilde yaparlar artık. Optimizasyon denen bir şey var sonuçta 😎

@Motionless IN White
Hocam yanlış anlamayın. Cyberpunk gömmüyorum. Sadece oyunun erken çıktığını düşünüyorum. Kalbinizi kırdıysam özür dilerim.

Yok hocam ondan dolayı atmamıştım :) Oyunun tamamlanmadığını birçok kişi biliyor, sırf üst yetkililer ve hissedarların baskısı yüzünden bu duruma düşmüştü.

Konuya gelirsek;

Ertelenmesi çok daha iyi olur, içinde bulunduğumuz durumda zaten firmalar çok zor duruma düşüyor. PS4'e gelecek olursa o şaşalı grafikleri vs. beklemeyin ha :D
Gerçi PS4 olsa dahi illa ki o grafik iyi bir noktada olacaktır, her ne kadar GoW hayranı olmasam da bekliyorum.

PS4'e gelecek olursa o şaşalı grafikleri vs. beklemeyin ha :D
Aslında şaşalı grafikler de olabilir.
Film grain ayarını bize bırakırlarsa çok güzel olur.
PS5'de yüksek ihtimalle 4K, AO, 60 FPS ve RT farkı olacak. Elbette daha güzel gözükecektir fakat cross-generation bir oyunda devasa fark beklemek bana kalırsa bir tık absürt.

Yeni konular

Geri
Yukarı