God of War Ragnarok PS4'e çıkar mı?

PS4 düşünülerek yaparlarsa oyunda çok fazla uçuk geliştirmeler yapabileceklerini düşünmüyorum. Bu sebeple sadece PS5 özel oyunu olabilir gibi geliyor.

%99 gelmeyecektir çünkü oyunun çıkış tarihi 2022 yılının ortasını bulacaktır. O tarihe kadar Sony PS4 serisinden desteğini çekmeye başlamış olacaktır. Böylesine büyük bir oyunuda getirmezler çünkü Amerika’da yapılan bir ankette Miles Morales, Demon Souls veya Ragnarok gibi oyunların biri için konsol alacak insan yüzdesi %15. Miles Morales erken geliyor ondan dolayı PS4’de olacak ama ne yazık ki Ragnarok olmaz.

PS4 düşünülerek yaparlarsa oyunda çok fazla uçuk geliştirmeler yapabileceklerini düşünmüyorum. Bu sebeple sadece PS5 özel oyunu olabilir gibi geliyor.
%99 gelmeyecektir çünkü oyunun çıkış tarihi 2022 yılının ortasını bulacaktır. O tarihe kadar Sony PS4 serisinden desteğini çekmeye başlamış olacaktır. Böylesine büyük bir oyunuda getirmezler çünkü Amerika’da yapılan bir ankette Miles Morales, Demon Souls veya Ragnarok gibi oyunların biri için konsol alacak insan yüzdesi %15. Miles Morales erken geliyor ondan dolayı PS4’de olacak ama ne yazık ki Ragnarok olmaz.
Büyük ihtimalle gelmez.
PS5 tanıtımında gösterilmişti sanırım gelmeyecek :(.
Gelmemeli zaten eski oyunları Remastered edip sonra Ragnarok'u PS5'e çıkarırlar TLOU 2 nasıl zorladı ise PS4'leri Ragnarok daha zorlar.

Gelecek

Dosya Ekleri

• E3AF9AE1-8E54-4F6D-BC28-6C45FF83992C.jpeg
    E3AF9AE1-8E54-4F6D-BC28-6C45FF83992C.jpeg
    217,4 KB · Görüntüleme: 35

Doğru tahmin etmişim. PS4 düşünülerek yaparlarsa çok fazla uçuk geliştirmeler yapamaz demişim, PS4 düşündükleri için diğer oyunun neredeyse aynısı çıkarttılar. :D

Geri
Yukarı