God of War Ragnorok PC'ye gelir mi?

goldmanck

Hectopat
Katılım
8 Ekim 2018
Mesajlar
202
Çözümler
2
Biliyorsunuz şaheser PC'ye geldi Steam'de rekorlarla başladı. Ben Sony'nin satış rakamları sonrası en geç 1 sene içinde God of War Ragnorok'un PC'ye geleceğinden eminim ya siz?
 

Jonathan North

Megapat
Katılım
1 Eylül 2013
Mesajlar
8.549
Makaleler
1
Çözümler
89
Yer
Istanbul
Sanmıyorum, gelecek olsa bile tıpkı bu 2018 versiyonundaki gibi Sony'nin iyice paraya doymasını bekleriz muhtemelen. Benzer şey The Last Of Us serisi için de geçerli, adamlar daha mesela Part III peşinde olduğu için tatmin edici satış oranlarına ulaşamadılar hala tabii serinin bitmemiş olmaması da ayrıca buna bir etken.
 

Uchiha Shisui

Kilopat
Katılım
1 Ekim 2019
Mesajlar
10.832
Makaleler
6
Çözümler
26
O biraz Horizon Forbidden West'in durumuna da bakar. Çünkü o oyun gelirse yakın dönem bir seri oyununun geldiğini görürüz. Bu açıdan God of War'a da bir kapı aralanmış olur.
 

WTC

Hectopat
Katılım
5 Aralık 2018
Mesajlar
4.006
Çözümler
17
Sony artık PC atılımları yapacağını gösterdi. O yüzden pek uzun sürmez gelmesi. Önce kendi konsollarını sattırmak için beklerler, sonra PC'ye gelir. Satışlardan memnun kaldıkları sürece oyunların PC'ye gelmesi hızlanır.

Serinin bir oyununu getirip, diğerini getirmemek olmaz. Yarım kalmış hikaye olur. Bunu ön görerek çıkarıyorlardır. Sürpriz olarak eş zamanlı bile çıkabilir. 5-6 yıl sonra çıkmasına ihtimal vermiyorum. GOW 2018'de çıktı ve Sony PC'ye oyun çıkarma politikasını 2020'de devreye soktu. Ondan 2 yıl sonra GOW PC'ye geldi.

Artık her oyunlarını PC'ye de çıkaracak şekilde ayarlıyorlardır diye düşünüyorum. Last of Us'ın daha gelmemiş olması remake yapılacağından dolayıdır büyük ihtimal. Bu yüzden Last of Us 2'nin gelmesi uzayabilir.
 

Yeni konular

Yukarı