God of War RX550 sistemde kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 11

fioraz33

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
240 gb SSD
Ekran kartı
XFX RX 550 4GB
Anakart
A320M S2H
İşlemci
RYZEN 5 1600
Bilgisayarımda 93 GB yer var. Bilgisayarım oyunu kaldırır mı ve depolama alanı yeterli midir?

Bilgisayarımda 93 GB yer var. Bilgisayarım oyunu kaldırır mı ve depolama alanı yeterli midir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de Ryzen 5 5600X + RX 550 2GB var. 768P'de low ayarlar + FSR performance olarak 30-40 fps arası alıyorum. Senin işlemcin bana göre çok kötü. Ekran kartın fazladan 2GB VRAM var.

O zaman satın almıyorum.

Şöyle bi şey var. Önce gerekli olan şekilde indirin, test edin, hoşunuza giderse orjinal satın alırsın.
Bu video'da senin işlemcinden daha iyi işlemci ile test etmiş. En düşük ayarlar 1920x1080p de 30-35-40 FPS gibi. Çözünürlüğü düşürüp grafik kalitesini arttırabilirsin. Yani ben de merak ediyorum bu oyunu açıkcası ve 30 FPS ile oynayacağım xD

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şöyle bir şey var. Önce gerekli olan şekilde indirin, test edin, hoşunuza giderse orijinal satın alırsın.
Bu Video'da senin işlemcinden daha iyi işlemci ile test etmiş. En düşük ayarlar 1920x1080p de 30-35-40 FPS gibi. Çözünürlüğü düşürüp grafik kalitesini arttırabilirsin. Yani ben de merak ediyorum bu oyunu açıkçası ve 30 FPS ile oynayacağım xD.

92 GB boş alan gerekli şekilde indirilince kurulum dosyası+kendi dosyasıyla beraber yeterli olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı