God of War serisi oynama sırası

İlk 3 oyun bana eski geliyor. Direkt olarak 4.den başlasam hikayesel sorun olur mu? Yani olursa ne yapmalıyım?
Hikaye videosu var 3 oyunun da sadece cutscene olduğu. 3 saat falandır maksimum, izleyebilirsin.

Eğer izlemeyip başlarsan hiçbir sorun olmaz birkaç detay dışında. Yine de keyif alırsın.

PS3 satın alıp Playstation Store'dan yazdığınız oyunları satın alıp oynayabiliyor muyuz yoksa CD'lerini bulmamız şart mı?

RPCS3 diye bir emulator indirdim. Oyunları arıyorum şu an internette. Yorumları iyi site bulamadım henüz.
Bildiğim kadarıyla PS Store'den alabiliyorsunuz hatta bazılarının PS3 için CD'si bile yok. Bence PS3'ü aldıktan sonra kırın zaten Sony bile pek önemsemiyor. İmzadaki sistem ile RPCS3'te God of War 3 ve God of War: Ascension oynamayı denedim fakat God of War 3'te 10-20 FPS çalıştırdı, God of War: Ascension'u açmadı bile.

Bildiğim kadarıyla PS Store'den alabiliyorsunuz hatta bazılarının PS3 için CD'si bile yok. Bence PS3'ü aldıktan sonra kırın zaten Sony bile pek önemsemiyor. İmzadaki sistem ile RPCS3'te God of War 3 ve God of War: Ascension oynamayı denedim fakat God of War 3'te 10-20 FPS çalıştırdı, God of War: Ascension'u açmadı bile.

Ben o konudan vazgectim hocam God of War 3'ün önceki oyunlarini bile oynasam yeterdi benim için, olmadı. Güvenilir ve çalışan oyun dosyalarını bulamadım.

Ben o konudan vazgectim hocam God of War 3'ün önceki oyunlarini bile oynasam yeterdi benim için, olmadı. Güvenilir ve çalışan oyun dosyalarını bulamadım.
Vimm's Lair, Cool Rom, CDRomance. Bu siteler güvenilirdir.

Direkt Steam'dekini oynasam ne kaybederim?
Gerek var mı hepsine.
Hepsini oynama imkanın varsa oynamalısın. Eğer yoksa bu videoları izle.
İlk izlemen gereken video
İkinci izlemen gereken video

Hocam PS4'te sadece GoW 3 ve ascension vardı sanırım hepsini oynamak için PS3 almanı öneririm.

God of War HD*

God of War II HD*

God of War III Remastered*

God of War: Ascension*

Playstation Plus'da şu an bunlar var gözüküyor yanlış anlamadıysam.

PS4 Pro kiralasam bu oyunları açar mı bilmiyorum ama.

Hocam PS4'te sadece GoW 3 ve ascension vardı sanırım hepsini oynamak için PS3 almanı öneririm.
Hocam, PS4'te sadece GoW III Remastered, God of War (2018) ve God of War Ragnarök var.
God of War HD*

God of War II HD*

God of War III Remastered*

God of War: Ascension*

Playstation Plus'da şu an bunlar var gözüküyor yanlış anlamadıysam.

PS4 Pro kiralasam bu oyunları açar mı bilmiyorum ama.
Hocam, PS Plus'ta olabilir ama PS4 ve PS5'te buradaki oyunlardan God of War III Remastered hariç hiç bir God of War oyunu yok.

Hocam, PS4'te sadece GoW III Remastered, God of War (2018) ve God of War Ragnarök var.

Hocam, PS Plus'ta olabilir ama PS4 ve PS5'te buradaki oyunlardan God of War III Remastered hariç hiç bir God of War oyunu yok.

Diyelim ki önceki oyunlar için PS3 satın aldım. Bu sefer oyunların CD'sini bulmak apayrı bir olay.

Geri
Yukarı