God of War Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

@Uchiha Shisui 1080p 30FPS için en yüksek ayarlar da mı istiyor acaba o gereksinimleri?
Sanırım öyle, eğer olursa shadow quality, ambient occlusion, foliage density, shader quality, MSAA gibi ekran kartının canını okuyan ayarlar performansı fazlasıyla etkileyecektir diye tahmin ediyorum..

@SunSet Bahsedilenden daha iyi performans alacağınızı düşünüyorum. Umarım yanıltmazlar.

Rockstar PS için de optimizeyi kötü yapıyor :) Fakat PC tarafı daha kötü. GTA V enteresan bir şekilde iyi optimize çıkmıştı. Adamlar nasıl olsa kaliteli oyun yapıyoruz, kaç FPS'le oynuyorsanız oynayın işte diyor resmen. Sony PC tarafına geçtiği için işini çok şansa bırakmaz diye düşünüyorum.

@Uchiha Shisui Burada arkadaşa yüklenmişsin gülücük emojisi attığı için de, sen neden benim satış konuma gülücük attın merak ettim? Başkasına yapınca sıkıntı yok, kendine yapılınca rahatsız mı oldun kardeşim?

@Uchiha Shisui Burada arkadaşa yüklenmişsin gülücük emojisi attığı için de, sen neden benim satış konuma gülücük attın merak ettim? Başkasına yapınca sıkıntı yok, kendine yapılınca rahatsız mı oldun kardeşim?
Bunun konuyla alakası yok. Ben satışınızı da baltalamak istemedim. Ama 1.5 yıldır kullandığınız mouse'u 600 TL'ye satmaya kalkarsanız komiktir. (Not: Yorumumu düzeltmiyorum, hatam adına forum üyesinden özür dilerim. Gülücük ifadem ise hala aktif.)

Neden komik? Çünkü ürünün sıfır fiyatı 763 TL.

Ben bu tür açıklamaları konunuzun altında yapmak istemedim ama buyurunuz. He bir de tanımadığınız insanlara "kardeşim" dememenizi öneririm. Hitap önemlidir.

Son düzenleme:
1.5 yıldır kullanmadığım mouse, ilk önce dikkatli okumayı öğren. Karşı taraftan açıklama bekliyorsan sende benim konumun altına açıklamanı yapardın, burada yorum atmak zorunda kalmazdık. Neyse, hoşuna gitmeyen şeyleri başkasına yapmamanı tavsiye ederim güzel kardeşim.

1.5 yıldır kullanmadığım mouse, ilk önce dikkatli okumayı öğren. Karşı taraftan açıklama bekliyorsan sende benim konumun altına açıklamanı yapardın, burada yorum atmak zorunda kalmazdık. Neyse, hoşuna gitmeyen şeyleri başkasına yapmamanı tavsiye ederim güzel kardeşim.
Pardon. Bu benim hatam, kusura bakmayın. Özür dilerim. Ama sonuçta ikinci el yerine geçen bir ürüne 600 TL istiyorsunuz. Sıfırının fiyatı hala ortada. Ve bir de alıcısı olunmayan konulara yorum sunmak ban sebebi oluyor. He konuyu buraya taşımanız ayrı bir gayret sağ olun. Ben size hala "kardeşim" demiyorum. Sizin tercihiniz tuhaf.

Not: 2019 Eylül - 2020 Haziran arası yarım yıldan fazla ediyor. Onu da bilin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı