God of War Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Sanırım GFN'ye gelecek GoW, zaten ilk sızıntılar GFN'dan gelmişti.
Tabloya göre sistemim, 1080P 60 FPS için uygun ama oyunun fiyatı 330 TL'den aşağı inmeden satın alacağımı sanmıyorum.

Ters köşe olabilirsin dikkat et bence, Elden Ring 300'den 500'e fırladı bunda da öyle bir şey yaşanma ihtimali çok yüksek.

İndirimleri beklemeyi düşünüyordum, șahsen acelem yok. 🙂
HZD ve DG, çıktıklarından belirli bir süre sonra indirim görmüşlerdi. Çıkışından birkaç ay sonra olmasa bile en kötü yaz indirimlerinde fiyatı düşecektir. He Sony o süre zarfında dolar arttı diye güncelleme yapar mı? Hiç bilinmez.

İndirim derken bu kış indirimlerinden bahsediyorsan, GoW bu kış indirim döneminde indirime girmez, anca Yaz indirimlerinde girer o zamana da oyunun fiyatı 600 ₺ olur indirimle 420'ye filan düşer.
Bunun biliyorum, ki gerçek anlamda acelem yok. Șöyle ifade edeyim, 2015'den kalma birkaç oyuna bile henüz başladım.

Oyunu konsoldan PC'ye olduğu gibi port etmişler anlaşılan. Optimizasyon çöp olacak, sistem gereksinimleriniz yetiyor olsa bile fazla bir beklentiye girmeyin. Üçüncü Cyberpunk vakası geliyor. Bütün yapımcılar bu ekran kartı kıtlığında oyunculara fahiş fiyatlara yeni ekran kartı aldırmak için toplanıp yemin etmişler gibi hareket ediyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı